Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety poszedłem w slady kolegi Adif1 z forum i uwalilem chyba już telefon do reszty. Bo teraz wykrywa mi go tylko jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Kurcze przykro mi bo telefon był zony chciałem jej wgrac lolipopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiego telefonu nie da się uwalić, bo za każdym razem odpadli się preloader (po formacie nawet z wyjęta baterią). Próbowałeś przywrócić stock?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da rady zrobic stock jesli telefon wykrywa go jako qualcomm hs-USB QDloader 9008 chyba ze na forum jest jakis magik i chce mi za posrednictwem teamviewera postawic go na nowo bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Up @@begieneo

Oczywiście Ty nie dasz rady go postawić bo aby go ożywić potrzeba dosłownie 10 minut ;) więcej kosztuje Cie pobieranie 1 pliku i rozpakowanie niż wklepywanie poleceń

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przeszukalem juz wszystkie fora i nie wiem jak sobie poradzić. Otóż nie wiem jak to sie stalo ale numer IMEI mam 0. Nie robilem zadnej aktualizacji, nie flashowałem. Telefon zrootowany przez Purple Drake. Poza tym wszystko działa normalnie. Pomoże ktoś?

P....nięte z tapatalk.

edit.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Telefon odebrany z serwisu. wszystko działa.

Edytowane przez michas1976

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc na wstępie witam wszystkich serdecznie. :)

Od wczoraj (czwartku) jestem posiadaczem LG G3. Do tej pory wszystko było okej, zrobiłem wszystkie aktualizacje, android 5.0 działał bez najmniejszego problemu.

Dziś zauważyłem, że bateria spada jakoś za szybko, przynajmniej tak mi się wydawało. W szkole, od 8 do 15:30 straciłem ponad 50% baterii, przy naprawdę sporadycznym odpisywaniu na facebooku. Wyczytałem tutaj, że problemy z baterią można naprawić poprzez naprawę błędów aktualizacji w LG PC Suite, więc prędko go zainstalowałem, podłączyłem telefon i pobrałem aktualizacje. Po pobraniu telefon pokazał ekran "Firmware Update", a gdy tylko wskoczył 1%, PC Suite nagle się wyłączyło, a telefon pozostał w trybie aktualizacji.

Problem polega na tym, że nie mogę ponownie podłączyć telefonu do komputera w tym stanie, a telefon nie chce się wyłączyć. Po wyciągnięciu baterii i ponownym uruchomieniu wraca do ekranu aktualizacji i nie da się nic zrobić. Jak mogę to rozwiązać?

Jest to dość pilne, dlatego proszę o szybką pomoc i z góry bardzo dziękuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hard reset, na wyłączonym tel trzymasz klawisz włącz/wyłącz i ściszania do ukazania się odpowiedniego menu

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ten hard reset nie przynosi żadnych efektów. Trzymam oba przyciski, ale nie pokazuje się żadne menu tylko znowu wraca do aktualizacji.

EDIT:

Problem rozwiązałem przez LG Mobile Support Tool. Gdyby ktoś miał kiedyś podobny kłopot, można próbować. ;) Wyglądało to tak, jakby zaktualizowało oprogramowanie tak samo, jak wcześniej chciałem to zrobić przez PCSuite. I tu mam jeszcze jedno pytanie, mogło to pomóc na tą szybką utratę baterii czy trzeba powtórzyć przez PCSuite naprawę błędów?

Edytowane przez 97Patryk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Zachciało mi się wgrywać lizaka tym sposobem : http://forum.android.com.pl/f1414/instalacja-oprogramowania-za-pomocae-lg-flash-tool-445569/ i w pewnym momencie mam dwa błędy. Na PC aplikacja wywala błąd połączenia z internetem, a w telefonie wyje czerwony napis ''ASSERT''. Czy miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi