Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

dziamot

A to musisz sobie już sam odpowiedzieć bo postawić myślę że go można ale jeśli coś na płycie padło to tylko serwis lub zakup zbitego, ma gwarancje jak coś bo 250zł to nie wiele tak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gatess

Witam. 

Niestety przez mój pośpiech i głupotę uwaliłem G3 D855 , telefon z niemieckiej T-Mobile, otóż po zakupie zrotowałem go metodą z forum, poszło ok.Zdecydowałem ze wgram Cloudy G2 2.5 przy instalacji nie doczytałem i ustawiłem nie mój model - zamiad D855 dałem bodajze T-Mobile D851 (sugerowałem sie brandem).

Obecnie podłaczając tel jest ciemno ale komputer widzi go ( tj, w port com rozpoznaje go jako LGE AndroidNET USB Serial port) 

próbowałem metody LG FlashTool kiedy pokazuje sie READY  mam : Model Information CHECK FAIL .

Rom daje z LGD855AT-00-V10e-EUR-XX

Z góry dzieki za jakąkolwiek pomoc  :)

ps. sorki za 2 wpis poprzedni post dałem tez w dziale //Romy i modyfikacje//

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Spróbuj znaleźć rom pod swój model bo tu może być problem, w d/m nie da się wejść jak rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gatess

@up 

Nie czarny ekran, model mam normalny D855 16gb i taki sciagalem z http://lgg3root.com/lg-g3-stock-factory-firmware/

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@gatess

Telefon ma bootlopa? Reaguje na przycisk włączenia? Jeżeli nie to zazwyczaj wróży uszkodzoną płytę główną. Jakby nie udało Ci się go postawić, a masz sprawny wyświetlacz i dotyk to mógłbym go odkupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gatess

Nie nie ma bootlopa, mam go na gwarancji wiec jak nic nie wykombinuje wysle do serwisu, z tego co czytalem na forum to nie sa w stanie sprawdzic czy było cos grzebane jak nie odpala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy gwarancja nie jest tylko w kraju zakupu. Miałem już jednego LG i robili problemy, ale można zapytać. Możesz spróbować postawić Flashtollem, ale wątpie, że pójdzie, bo tam musi wykrywać jako Port COM4 (czy coś podobnego). Jak pokazuje LGE Android to są dość mocno uwalone pliki systemowe i może ktoś by to postawił boxem, ewentualnie nowa płyta główna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Zainstalowałem jeden z custom romów i już przy pierwszym restarcie po instalacji telefon się nie podniósł. Czarny ekran, brak download mode, brak fastboot mode. po podłączeniu do komputera widoczny jako LGE AndroidNet USB Serial Port (41) oraz LGE AndroidNet USB Modem.

Próbowałem zaistalować system od nowa korzystając z lektury we wcześniejszych postów, ale bez sukcesu. LGMobile Support Tool wywala się po 4% instalacji, LGflashtool pokazuje za każdym razem błąd: "Download FAIL!!"

Poradzcie co zrobić z fantem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi