Skocz do zawartości
patryk015

YouTube 1080p60 - Zacina się obraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Otóż mam następujący problem. Kiedy oglądam filmy na youtube w 1080p60 to zacina mi się obraz po kilku sekundach. Dźwięk jest i leci sobie dalej a obraz stoi w miejscu. Kiedy przełączę na 720p60 to wszystko działa normalnie. Próbowałem na Wifi i na internecie mobilnym  to samo. usuwałem pamięć aplikacji i nic. Zaktualizowana do najnowszej wersji. Oglądałem też kawałek filmu w 1080p i nic się nie zacięło, jednak zaznaczam że oglądałem tylko chwilę, jednak taką chwilę (około 30 sekund) gdzie film przy takiej samej rozdzielczości i 60 klatkach już się zacinał w pierwszych 5...

Czy ktoś miał podobny problem? telefon jest nowy, na gwarancji. Od razu mówię że pełny wipe nie wchodzi w grę (zbyt długo zajmie mi ponowne ustawienie telefonu pod siebie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

@@patryk015

Mam to samo. Po prostu procesor jest za słaby w tym telefonie i nie wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wierzę.... zbyt słaby procesor? Takie niby drobne "niedociagniecia" to potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi....

Nie tego się spodziewałem po telefonie za 1300 zł..

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patryk015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

To nie jest wina procesora tylko apki YT. Ja na zwykłym S5 mam to samo, dużo osób, które posiadają inne, lepsze telefony również się na to skarżą. Co dziwne, po wgraniu modułu na odtwarzanie w tle oraz nie wyświetlanie reklam problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi