Skocz do zawartości
covo

zdublowana galeria? czy dwie rozne....

Rekomendowane odpowiedzi

covo

czy ja dobrze widze,ze w xperii sa dwie galerie (sa dwa rozne skroty)?

jak one maja sie do siebie? - bo zdaje sie, ze np. zapisana fotka z mms lokuje sie w... dwoch. To jest jedna galeria, ale ma dwa rozne skroty?

Edytowane przez covo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi tobie o dwa skroty w menu androida to nie jest to normalne.A jezeli o kilka skrotow w galeri np jeden z zdjeciami z aparatu a drugim mms to normalne pokazuje zdjecia i film z DCMI na karcie folder jak i mms z download folderu jak i pliki BT prrzeslane z downloads

Edytowane przez Butcher696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
covo

(moze inaczej, bo i tak malo rozumiem z tego co napisales)

chodzi mi o te dwa skroty --> http://i.imgur.com/0gaGdIQ.png

sa na pulpicie (bo tam je wklepano)  i sa to dwa skroty z dwoch roznych galerii-programow-aplikacji, ktore sa w zbiorze aplikacji.

Jak te dwie galerie maja sie do siebie?

do czego jest jedna, do czego druga galeria?

Edytowane przez patrikos23
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisalem jasno akurat czego tu nie rozumiec 

Trzeba bylo tak odrazu i dodac ze masz ics fabrycznego. Galeria ikona to systemowa androida a xperia to smiec jeden z wielu w stock wersji ics jak i w gb bylo a dziala i robi to samo tylko inny program mozesz 1 albo 2 w spisie aplikacji wylaczyc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
covo

czyli zostawic albo "galeria" albo "xperia galeria", to samo jest (no, wypada sprawdzic, ktora lepsza w sensie jakichs tam opcji wygodnych...). W przypadku root'a - rozumiem, ze "xperia galeria" moze byc np. odinstalowana...

stock wersji ics jak i w gb  <-- stock=fabryczne, a co to jest "gb"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez roota mozesz tylko w spisie aplikacji zaznaczyc na czym chcesz to co jest w andku na wylacz to dziala ze apk jest ale nie qidac jej w menu a jak masz roota to mozesz systemowe kasowac do woli odinstalowac.wybierz sobie 1 ale systemowrj galeri nie radze wywalac ta 2 tak gdybys mial roota wylaczyc tak .Tak stock to fabryczny a GB to android 2.3 gingabread

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
covo

1. czyli z root wywalic xperia galeria. ok.

2. a dlaczegoz tak szczegolnie wymieniasz/punktujesz akurat andro 2.3 = gb, skoro to juz jakby archaiczna wersja, skoro nawet ja mam w xperii neo v  wersje 4.0.4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspominam tylko a co z tego ze stara w przypadku programow dziala na 2.3 z 90 % aplikacji.

A na neo v masz fabrycznie 2.3 i 4.0.4 a od grup moderskich az do 6 0 a w planach 7.0 jak chcesz to mozesz miec najnowszego. Sam posiadam 6 obecnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
covo

ta moja xperia zapewne fabrycznie miala < 4.0,  chyba bylo aktualizowane do 4.0.4, w kazdym razie taka wersje ma teraz.

ok, a mozna zadac niedyskretne pytanie: jakie korzysci konkretne masz z powodu ver. 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neo miala 2.3 a potem 4.0.4 od razu - z 6 narazie testuje od tak po prostu od dawna nic nie bawilem sie a tak mialem cm11 4.4.4 caly czas latami. W 6 poza tym ze strasznie cukierkowy jest podoba mi sie 2 aplikacje na 1 ekranie ale wydajnosc 3d kuleje bo jak na stock ics lag i spadki ale dopracuja to bedzie jak e innych skok 3x lepszy.

Polecam po testowac romy cos znajdziesz co cie urzeknie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi