Skocz do zawartości
Ojciec Mateusz

USB OTG w Arku - Wiecie coś więcej?

Rekomendowane odpowiedzi

Benooo

Jak 15 minut to nie jest tak zle, przeciez przesylajac z pendrive spokojnie zdazy sie przeniesc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale filmu nie pooglądasz :)

Z drugiej strony dziś podpinałem na ok 10 minut i był dość ciepły, więc myślę, że ten kwadrans to taki absolutny opór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to się grzeje przy używaniu pamięci flash, czy przy każdym urządzeniu? Ja tego nie zauwazylem przy korzystaniu z np myszki czy klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Benooo

Grzeje sie tylko przy pamieci flash bo do myszek itp ma oficjalna obsluge tych urzadzen wiec nic zlego nie powinno sie stac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, podłączyłem myszkę i klawiaturę na raz przez huba i po 10 minutach trochę mi się telefon nagrzał... Ciekawe co będą mówić jak przy tym ich liveDocku też się telefon będzie grzał i po 15 minutach trzeba będzie odłączać urządzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby oryginalne akcesoria takie jak livedock powodowały przegrzanie telefonu, to jest coś takiego jak gwarancja.

Problem leży w tym, że akcesoria podłączone przez usb trzeba zasilić, a arc sobie z tym nie radzi. Najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie bezprzewodowego zestawu myszki i klawiatury, moduł wireless pobiera mniej energi niż klawiatura, myszka czy pendrive.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli pewni w live docku jak się podłączy ładowarkę, to akcesoria nie będą pobierały prądu z telefonu tylko z ładowarki i problem powinien zniknąć.

Pisałem do nich z zapytaniem, kiedy ma się ten dock pojawić w sprzedaży i o cenę, ale odpisali, że nie wiedzą kiedy i nei wiedzą jaka cena będzie -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie ze host usb z zasilaczem rozwiązałbym problem z przegrzewaniem urządzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli, mam 2 kable przedłużki do usb, łącze ze sobą obie końcówki. Jedna wtykam na oryginaln kabel, a druga stronę np. Do myszki to telefon jej nie wykrywa.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli, mam 2 kable przedłużki do usb, łącze ze sobą obie końcówki. Jedna wtykam na oryginaln kabel, a druga stronę np. Do myszki to telefon jej nie wykrywa.?

Gdzieś wcześniej wrzuciłem schemat kabelka otg. Oryginalny kabel do telefonu nie jest hostem. Poczytaj cały wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi