Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
kosikos87

Kilka pytań do szczęśliwych posiadaczy Huawei Watch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że coraz bardziej przekonuję się do zakupu HW chciałbym zasięgnąć u was informacji.

Możliwość zobaczenia na żywo zegarka będę miał za tydzień dlatego, ciekawi mnie wasza opinia na temat jego grubości. Czy widać dużą różnicę w porównaniu z przeciętnym zegarkiem? Rzuca się w oczy jego grubość? Czy nie wygląda karykaturalnie na chudym nadgarstku? Wydaje mi się że mam średni nadgarstek (18 cm) i nie wiem czego się spodziewać. Jego spód jest wypukły, także ciekawi mnie czy czujecie komfort przy jego noszeniu.

Wielki krokami zbliża się też aktualizacja Android Wear do 2.0 gdzie wychodzenie/cofanie z menu/aplikacji będzie odbywało się za pomocą koronki. Jak myślicie dobre to rozwiązanie? Nie będzie to dodatkowe utrudnienie? Znika podobno też teatr mode. Jak to więc jest z wybudzeniem zegarka. Czy można po całkowitym wygaszeniu ekranu obudzić go poprzez gest nadgarstkiem, czy możliwe jest tylko przejście w tryb czuwania gdzie ekran jest przygaszony?

Dzięki z góry za wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wonsik

1) tak widać duża różnicę. Na zdjęciu masz do porównania od lewej, HW, zwykły analogowy zegarek, po prawej Casio HDD-600. HW jest grubszy od casio...

IMG_5453_DxO.jpg

2) mam chudy nadgarstek, nie wygląda to źle (muszę zapiąć na przed ostatnie oczko, żeby nie było luzów). Z początku trzeba się przyzwyczaić do większej masy na nadgarstku, ale potem jest ok.

3) Nie interesuje mnie to za bardzo. Osobiście mam go ustawionego tak, że nie reaguje na gesty nadgarstka, praktycznie cały czas wygaszony, włączam go przyciskiem fizycznym.

Edytowane przez mykowhai
    Zdjęcia dajemy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

O kurde 2 lata tu nikt nic nie pisał. To odświeżę i może w miarę szybko dostanę odpowiedź. 
    Czy HW W1 nadal jest wspierany i aktualizowany czy po ukazaniu się HW 2 już sobie go odpuścili? 
    Mam możliwość kupić nówkę za małe pieniądze ale jak ma mu czegoś brakować to nie ma sensu. 
    HW 2 totalnie do mnie nie przemawia i wtedy będę musiał rozejrzeć się za czymś innym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam watch 1 i nie aktualizuj już go chyba. 

dodana zawartość

@iMoCks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Luzik. Dotarł do mnie już Galaxy Watch 46mm. :)
    Także Huawei już poszedł w zapomnienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie
    Mam pytanie o HW i tarcze. Jest jakiś patent, aby zegarek nie wygaszał się? Tzn nie chodzi mi o czarny ekran, tylko np ustawiam tarczę i jest fajna, jasna, widoczna i po paru sekundach lekko przygasa, znika sekundnik i wygląda to słabo, a niektóre tarcze to w ogóle są tak badziewne w tym trybie, że szkoda gadać. Jest możliwość wymuszenia, aby zegarek świecił cały czas na maxa?
    Druga sprawa to tarcze, w tych do pobrania są raczej słabe, z oryginalnych podoba mi się tylko "Elegancja". Macie gdzieś dostęp do pobrania większej ilości i co najważniejsze w dobrej jakości?
    Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi