Skocz do zawartości
Kamil92

Nowa obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

slp555
    Kasiuniu powiem ci że słabo szukasz :P ja już zamówiłem obudowe u kumpla bo sprowadza z Chin oryginalne T-Mobile za 50 zyla sztuka xD,chwilowo od 2 tyg czekam ale jak dojdzie to dam znać bo wziął 8 sztuk :P

Ps.Obudowa nie ma Slidera tylnego oraz Diginizera co nowością nie jest ;) oprócz jest kompletna i gotowa do użytku oraz ma śrubokręty :P

Dołączę się do tematu....a czy masz możliwość sprzedania jeszcze jednej sztuki dla forumowicza;D?? i czy ta obudowa posiada tą płytke srebrną przy klawiaturze? czy tylko góra obudowy i dół jak to zazwyczaj ludzie sprzedają?

kasia_29 jeśli chcesz mam książeczkę w pdf'ie service manual do htc g1, wszystko o naprawach tego telefonu, wraz z rozkręcaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczaczku no to super!

Jak już bedziesz ja miac to chetnie kupie jedna! :)

A orientujesz sie za ile można by było sprzedac taki telefon używany z wymienioną na nową obudową?

Bo w takim stanie jakim jest teraz to aż nie mam sumienia komuś go sprzedać.

Czekam na informacje :)

slp555 Jak tylko uda mi się już zakupić tą obudowę to chętnie się przypomnę Tobie :)

Dzięki chłopaki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci Kaśko że to zależy ;)

Jeżeli masz T-Mobile(bądź era) G1 z romem oryginalnym to wiele nie dostaniesz :) max 350 zyla( ja kupiłem w lutym za 399 zyla bez opakowania i baterią napuchniętą...

Jeżeli zrootujesz,pomodzisz z motywami,romami nawigacją to 500 nie problemem ^^ wiadowo zależy od reklamy,chociaż jak sprzedawałem Samsunga i900 Omnia tak skaranego a przerobionego to wyrwałem 1.5 więcej niż był wart,kupujący ucieszony xD:hyhy:

Jak coś to skrobnij na moje gg bo obudowy już są u znajomego,kilka czarnych i kilka białych(jedna moja :D)

Ps.Obudowa jest kompletna,jedyne czego jej brak to klawiatura qwerty(przyciski,obramowanie jest i slider ;),chociaż zobaczę jeszcze ją w jakim jest stanie ^^ piszcie na gg to powiem wszystko bo ja siedzę na moim forum,bądź na xda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

Jeśli ktoś jeszcze będzie szukał obudowy do telefonu, to polecam szukać na ebay.pl .....może i są to obudowy zza granicy, ale przesyłki przychodzą dość szybko, a na pewno wyniesie mniej niż to co na allegro czasem wystawiają. Znając życie osoby sprzedające na allegro właśnie przez ebay kupują;PP http://cgi.ebay.pl/White-Full-housing-cover-keypad-HTC-Google-G1-Dream-/190509363661?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5b3e31cd tu np wysyłka z chin. Cena niecałe 48zl, przesyłka za darmo.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi