Skocz do zawartości
Sylwia Rybarczyk

Telefon się nie ładuje - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z bateria w moim Lg mianowicie od dluzszego czasu telefon sie nie laduje. Uzywam oryginalnej ladowarki. Mimo,ze zatrzymuje wszelkie aplikacje i maksymalnie przyciemniam ekran podczas ladowania,po nocy telefon laduje sie do kilku procent albo w ogole. Gdy odlaczam kabel ladowania telefon sie wylacza z powodu rozladowanej baterii. Dodam,ze telefon mam dopiero kilka miesiecy wiec zurzyc go tez nie moglam w tak krotkim czasie. Co moze byc tego przyczyna? Czy musze kupic nowa baterie i czy to oby o to chodzi?

Pozdrawiam

Edytowane przez krzychy
    Po połączeniu dwóch tematów, edycja tytułu dla przejrzystości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Ja bym sprawdził na początek czy kabel USB na pewno jest dobrze włożony do ładowarki oraz czy sama ładowarka jest włożona do gniazdka.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

@up Ty tak powaznie? "Sprawdzić czy ladowarka jest wlozona do gniazdka" :-D

Ja bym proponowal jeszcze sprawdzic czy nie ma kołtunkow w gnieździe usb.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Tak na serio. Ja miałem nie do końca włożoną i przez noc naladowal tylko 15% tak jakby łączyła i nie łączyła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dodam ze taki wlaczenie nie do konca moze skonczyc siebpozarem bo przy wlaczaniu w gniazdko ladowarska troche iskrzy co przy ciaglym iskrzeniu spowoduje wysoka temperature bolca az sie roztopi obudowa a wtedy juz nie daleko do nieszczescia.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beti99

Witam

Poraz kolejny prosze o pomoc podopowiedz. Mialam problem z bateria bo tel resetowal sie ciagle. wymienilam dziala wszytsko elegancko az 2 dni. dzisiaj w nocy padl nic nie moge zrobic nie wlacza sie sie czy to na starej baterii czy nowej albo jak jest na ladowarce. Zrobil mi sie niebieski ekran i nic teraz nie reaguje. ok 4, 5 tyg temu musilam wymienic caly przod tel bo spadl moim dzieciakom. I tak naprawde od tamtego momentu zzaczely sie dziac cuda z tym tel tzn nie od razu powoli cos. a to glosnik dziwnie slychac bylo przez niego a to czasmi dotyk nie zadzilal albo trzeba bylo czekac a to sie wylaczal tel. albo robiac zdjecie tel sie wylaczal. moze ktos mi cos podpowie co zorbic. bo tego goscia z serwisu to nie odpowiadam za siebie a zracji ze jestem w ciazy wiec hormony buzuja nie chcialabym byc w jego skorze. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@beti99

Czy to nadal bateria z ebay ?

Tak jak pisałaś w tym poście 

na eabyu pisalo ze niby orginalna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli faktycznie bateria z ebay czy innego alledrogo to od razu można ją winić na początek. Moja bateria z alledrogo o której zapewniano że jest oryginalna działała gorzej niż poltoraroczny oryginał. Doświadczyłem też jednego restartu telefonu, nie wiem czy to akurat wina tej baterii. Odesłałem ja temu oszustowi i zamówiłem z Katowic oryginał. Czas działania tel. Bez porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beti99

tak nadal z eabay. ale nawet jezli wloze stara i podlacze do kontaktu gdzie wczesniej dziala teraz nic sie nie dzieje. chcialbym kupic orginalna baterie ale tutaj nie mam pojecia gdzie szukac. a niestety nie mieszkam w Polsce. nawet nie wiem gdzie szukac takiej orginalnej baterii

wlozylam ta stara baterie teraz tel wlaczyl sie ale jest podlaczony pod ladowarke bo tak wylacza sie bez niej. teraz juz wiem ze ta niby orginalna to sciema. oby to bylo to

i jak mozna poznac ze to oginalna bateria? ta ca niby jest oginalna niczym sie nie rozni jest minimalnie wieksza od orginalnej np i data jest inna a tak wszytsko to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi