Skocz do zawartości
Sylwia Rybarczyk

Telefon się nie ładuje - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Zero reakcji.. Gościu od którego go kupiłem twierdzi że dostał blue screena ale po podpięciu pod ładowarkę wyciągnięciu baterii przy włączniu ekran się normalnie zapala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shao.

Mój telefon od wczoraj robi dziwne rzeczy, mianowicie:
    Rozładował się do końca, niedopilnowałem aby miał bateryjkę. No ale okej, zdarza się. Podpiąłem go do ładowania i już zaczęła się czynić dziwna rzecz, ikonka ładowania (ta czerwona, migała - nie świeciła światłem stałym). No ale dobra mówię, poczekam. Na ekranie telefonu jak go podświetliłem świeciła się bateria 0 procent i ikonka, że kabel jest podpięty (nigdy nie świeciło się, że kabel jest podpięty, po prostu ładowała się bateria). Gdy odłączyłem kabel, po podświetleniu ekraniku, bateria była na 0%, a ikonka pokazywała że kabelek jest odpięty, że należałoby go podpiąć. Potem nagle włączył się firmware update, jednak chyba sobie przeleciał (nie wiem, bo spałem) i się już nie włącz. Wkurzyłem się, odpiąłem telefon od ładowarki przy gniadku, po czym podłączyłem telefon do laptopa. Telefon teraz działa w podobny sposób: mowa o tej ikonce ładowania jak już wspomniałem, jednak teraz sam się włącza i wyłącza, włącza się nawet na moment okno od pinu, jednak zaraz wlatuje ta bateria. Komputer nie czyta tego sprzętu; pisze, że nie rozpoznano go. Nie bardzo wiem co robić, nie mam możliwości włączenia telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz na innej bateri jak nic to nie da swap płyty głównej

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shao.

na nowej baterii podziałał, a teraz nowa mi się rozładowała i to samo....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moduł zasilania padł swap plyty głównej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WBWT1

Panowie znajacy sie na sprawie, kupilem juz kilka kabli (zamienniki po 10zl) telefon ladowal sie dlugo i szybko tracil moc. Kupilem tez oryginalne kable i ladowarki od lg, kupilem tez od samsunga. Na oryginale laduje kilka dni a pozniej jak wlacze do ladowania nic sie nie dzieje. Co mam na to poradzic, telefon lubie i nie chce go tracic a za same ladowarki juz bym mial nowszy model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może problemem nie są ładowarki a sama bateria? Ja swojego ładuje różnymi ładowarkami (głównie samsunga) ale nie tylko bo nawet ładowarką do tableta (lenovo) ponieważ oryginalna została zniszczona (przez brata) i pozostał mi sam kabelek. Wykorzystanie różnie ale jeżeli korzystasz z jakiś fit apek też przy transmisji, synchro i lokalizacji oraz śledzeniu kroków leci niesamowicie, potrafię ładować go średnio 3 razy dziennie. Bez tego badziewia trzyma cały dzień i lekko dłużej. Polecam przy okazji zainteresować się Greenify (taka apka do ubijania zbędnych rzeczy) oraz powyłączać takie pierdoły jak Smart bulletyn, podwójny ekran czy wygaszacz i inne pierdoły jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi