Skocz do zawartości
harnax

Czym chronisz A5 2016 - etui / case

Rekomendowane odpowiedzi

locarnop

@up

Jakieś real foto ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy zakupie założyli mi szkło niby jakieś markowe na wymiar robione ale krawędzie niestety nie dolegają na bokach mimo że kończą się jeszcze przed zaobleniami ekranu. Ciężko znaleźć coś co pasuje i nie odstaje. Wymiary szkła 13,8x6,5 więc wielkości Nillkina ale nie słabo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Ja sądzę, że - podobnie jak ze zwykłym szkłem - ma to sens tylko jeśli krawędzie są dogięte, żeby pasowało do 2.5D.

Czytaj feedback - niektórym niby pasuje idealnie, a inni piszą, że otwór na kamerkę nie pasuje. Ktoś pisał też, że mu się nie klei do telefonu na całej powierzchni... Nie wiadomo czy faktycznie krawędzie przygięte. Inni piszą, że pasuje idealnie - nie dowiesz się, jak nie kupisz.
    Telefon inny niż czarny, będzie oszpecony przez paskudnie wycięty otwór na głośnik. W czarnym kolorze nie wygląda to już tak źle. Są zdjęcia w feedbacku.

Edytowane przez Flyagaric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwidek

3mk ARC 3D  + ETUI REARTH RINGKE FUSION. Arc 3d jest pasuje na zakrzywienia ekranu do tego jak się odklei w którymś miejscu to po przyciśnięciu z czasem bąble znikają bo posiada oraz samoregeneruje powstałe rysy. Do tego w zestawie jest też folia na tył i zarazem na boki telefonu co polepsza chwyt. Etui przezroczyste posiada z tylu plastik ochrony a po bokach twardą gumę. Dla mnie plusem tego etui to też że posiada zaślepkę portu usb i jack. Minusem jest to że guma żółknie z czasem ale w pracy z niego korzystam w rękawiczkach roboczych miedzy innymi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwidek

@Entercode Trzymaj.:) 

Odklejenia spowodowane tym ze przy zakładaniu etui tak się stało jak dopiero folia została naklejona a teraz podszedł już brud który też widać po bokach a to przez prace na tartaku :)
    Etui jak dla mnie duży plus, telefon dobrze leży w ręce a do tego wystające boki ponad ekran dają dodatkowe zabezpieczenie. Znajomy wytrącił mi go z ręki na płytki i jak widać nic mu się nie stało na szczęście. :) Z tyłu mamy 4 stopki po rogach anty poślizgowe :)

Spoiler

IMG_0377 (Kopiowanie).JPGIMG_0380 (Kopiowanie).JPGIMG_0381 (Kopiowanie).JPGIMG_0384 (Kopiowanie).JPG

IMG_0386 (Kopiowanie).JPGIMG_0387 (Kopiowanie).JPG

IMG_0390 (Kopiowanie).JPGIMG_0391 (Kopiowanie).JPG

IMG_0395 (Kopiowanie).JPGIMG_0396 (Kopiowanie).JPG

IMG_0396 (Kopiowanie).JPGIMG_0398 (Kopiowanie).JPG

Edytowane przez Zwidek
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Hmm, chyba najlepiej pasujące, jakie dotąd widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@up

Ale to tylko folia, a nie szkło

@Zwidek u ciebie też widać takie kropki na folii jak się patrzy pod odpowiednim kątem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwidek

@locarnop tak też mam, zapomniałem o tym wspomnieć. Pewnie dzięki nim ta folia oddycha jak się odklei. I akurat wole taką dobrze dopasowaną folie niż odstające szkło.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi