Skocz do zawartości
joski

A5 2016 Ochrona wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

w komisie doradza?:D chyba wcisną szkło za 45 zł, które kupili na ebay za 5zł a warta 3zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Ja kupowałem w komisie. Dałem dychę i mam działające - z wycięciami na czujniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiete

Kupiłem 3MK Flexible Glass i nie zakrywa ono nawet tego co jest wyświetlane na wyświetlaczu. Czy to normalne ?

Spoiler

IMGP0808.thumb.JPG.82dbcbd46eb094ca7235545835190a0f.JPG

IMGP0807.thumb.JPG.f531c861a832352b27269037af62a4b1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiete U nas w A5 2017 to normalne. Tam też jest zakrzywiony przedni panel (2,5 D) co nieoryginalnym producentom nie daje zbyt dużego pola do popisu przy produkcji szkieł, bo każdy jeden egzemplarz ma minimalnie inne zakrzywienia tak jak w edycji 2016. Po prostu idą na łatwiznę i produkują za małe szkła. Miałem jedno nieoryginalne i wyglądało okropnie podobnie jak u Ciebie (wokół szkła zrobiła się siwa poświata, a prawy i lewy bok przy włączonym wyświetlaczu wyglądał jak tęcza) Jedyne rozwiązanie - oryginalna folia lub szkło z taką czarną obwódką (zakrywa też górną i dolną część panelu zostawiając przezroczyste otwory na logo i podświetlane przyciski o ile dobrze zauważyłem), które można znaleźć np. na Allegro lub morele.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem szkło forever za 15 zł, które ładnie zakrywa cały ekran ale przy pierwszym wyciągnięciu telefonu z kieszeni szkło odpadło. Nie polecam 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

O kurde, niezła historia. Dzięki za ostrzeżenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Szkla które zakrywają cały ekran wraz z zakrzywieniem 2.5 D klejone są tylko na krawędziach więc jest wieksze prawdopodobieństwo ze sie szybko odkleji :/ 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany zakupem tego tel ale widzę że problem jest z zabezpieczeniem ekranu szkłem. Wiem że jest folia Skinomi ktora daje rade na ekranach typu 2.5 d (daje rade na s7to na a5 też da). Jednak wolałbym szkło. Na ktoś szkło Nillkin Pro + ? Jest ono mniejsze trochę i nie pokrywa całego ekranu ale mi to nie będzie przeszkadzało. http://allegro.pl/nillkin-h-p-szklo-hartowane-samsung-galaxy-a5-2016-i6416737781.html

Proszę kogoś kto ma szkło takie mniejsze zamontowane na tym tel aby wstawił zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@Jedruuus ja mam szklo za 13 zl ktore bylo w zestawie z etui i tez sie spisuje bdb ;) 36 zl to przesada w sklepie mozna za 20-25 zl kupic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kazuyoshi Ok ale rozumiem, że nie zakrywa CI całego ekrany tylko tą część płaską(bez zaobleń na krawędziach). Możesz pyknąć fotkę podglądową?Jestem w stanie zapłacić taka kwotę, ale szukam takiego szkła, które nie będzie odłazić na bokach przed tymi zaobleniami na ekranie A5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi