Skocz do zawartości
joski

A5 2016 Ochrona wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

@Jedruuus tak szkło zakrywa tylko plaską część, nic nie odchodzi i przylega idealnie, jedyna roznica jaka widze miedy moim szkłem a tym za 36 zl jest taka ze mam wieksze wycięcie na górze ( nie zakrywa kamerki ) wczesniej w innym tel. mialem szkło które zakrywało wszystko prócz głoslśnika i wariował czujnik swiatła a przy robieniu fotek przednim aparatem pokazywalo sie male zniekrztalcenie i fotki byly jakies nieostre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kazuyoshi podlinkujesz  do tego Twojego szkła? Masz jakieś zdj jak to wygląda? ;)

Edytowane przez dszymek
    Kolot czerwony tylko dla administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

"Oddam królestwo" za odpowiednią folię, szybkę czy sprej, musi mieć co najmniej 2 funkcje antystatycne żeby mi się nie brudził przede wszystkim od palców i antyrefleksyjne, żebym mógł w dzień i słoneczne dni dobrze widział widea :)

Da się coś takiego kupić czy dopiero w przyszłości, bo ciężko coś takiego znaleźć, może są technologie ale nie ma na ten model, wiec może firma która na zamówienie by zrobiła do tego galaxy?

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotr Wojcik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

Cześć,jakie na chwilę obecną szkło polecacie które będzie dobrze przylegać i nie będzie odklejać się po obwodzie. Kupiłem szkło za jakieś 3 zł i jest to totalna porażką

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rauxel

Ja mam szkło hartowane za 25 PLN. Nie dolega idealnie. Wokół szkła jest ramka powietrzna widoczna podczas zgaszonego ekranu. Do tego szkło nie przylega do krawędzi. 

Żałuję trochę bo nie podoba mi się efekt. Folia prezentowała się lepiej, nawet zwykła 3MK bo nie było tej powietrznej ramki. Osobiście polecałbym 3MK Arc, która jest zakrzywiona i ładnie leży na wyświetlaczu 2.5D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi