Skocz do zawartości
joski

A5 2016 Ochrona wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

locarnop

@up

Ja mam i się sprawuje ok.Używam tylko dlatego, żeby Clear View nie porysował ekranu. Minusem jest to, że ekran dużo traci na poślizgu przy takiej foli. I tą folię 3mk to łatwo uszkodzić paznokciem bądź rzuceniem, np. kluczy na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

screenshield wydaje mi się, że dobrze sprawdzi sie w a5 2016. Nie wiem tylko czy zakrywa cały ekran ale jeśli tak to nie powinno być problemu z odklejaniem się folii, ponieważ folie przykleja się klejem do ekranu. Jak ktoś testował niech da znać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

jako ze czas zapewnienia ochrony dla a5 2016 zbliża sie nieubłaganie, muszę sie na cos zdecydować

wiem ze szkło psuje efekt bo zakrywa ekranu 2.5d, to samo mam w s7 i mam folie 3mk arc

czy ktos testowal folie 3mk https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-A5-2016-A510F-3mk-SHIELD/34628

za 12zł ? Nawet daja 2 sztuki. 

a moze droższą https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-A5-2016-A510F-3mk-ARC/34646 

za 40zł 1 sztuka... 

ktos uzywa tej tańszej ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

Ma ktoś z Was szklo 3mk flexible glass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@joski

Ja aktualnie mam z tyłu. I tak używam Spiegena więc szkło niepotrzebnie mam naklejone. Zakrywa tylko płaską część szkła. Krótko mówiąc nie ma problemów. Z przodu miałem, to szkło dosłownie 1 dzień i zerwałem. Zakrywało tylko płaską część ekranu, jednak odchodziło po bokach ok 1mm. Był to niewielki pasek. Niestety drażniło mnie, to i szkło poleciało do śmietnika. Jeżeli komuś, to nie przeszkadza to może spokojnie brać. Należy też pamiętać, że to wcale nie jest szkło, a bardziej twardsza folia.

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Nie nazywajcie Flexible glass szkłe, bo to nie ma ani grama szkła w... szkle. To zwykła folia jest tylko marketingowcy twierdzą, że to ma "cechy" szkła.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Czyli zwykła ściema - dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec koncow co bedzie najlepszym wyborem ? chodzi mi zeby jednak wyswietlacz byl caly zakryty prosze o odpowiedz jaka dokladnie folia lub ewentualnie szklo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi