Skocz do zawartości
joski

A5 2016 Ochrona wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktos moze takie szkło?

Spoiler

e04f832e09d8e591574c4eda553c9c6b.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem i powiem tak , źle mi je naklejono, na środku szkło odstawało i widać było jakby tęcze,fakt rzeczywiście ładne przylega i chroni cały wyświetlacz,ale wygląda mało atrakcyjnie i kolory według mnie nie takie jak być powinno (ale to moje odczucia ) szkła się pozbyłem i teraz mam bez żadnej ochrony (oprócz dobrego etiu spigena)telefon przynajmniej dobrze wygląda, a i jeszcze jedno tamto szkło brudzi się i rozmazuje się niemiłosiernie chociaż podają inne informacje ;) szkło drogie około 50 zł i poszło do kosza , jak się coś pojawi rzeczywiście wartościowego to zapewne wypróbuję.

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam pusty cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Ja kupilem na allegro szklo w komplecie z etui za niecale 20 zl i problemow z przyklejeniem nie mialem, wystarczylo wyczyscic dobrze ekran, przylozyc szklo i przykleilo sie same, przylega idealnie, nie brudzi sie i nie rozmazuje a kolory sa takie jakie byly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kazuyoshi
    Ale jakie to szkło miałeś, mozesz dać link?

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Przy okazji, spotkałem się z opinią (na innym forum), że 3mk Flexible dość szybko się niszczy - rysy i wytarcia - jak na kasę, którą kosztuje. Możecie to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=6739342296

Czy jest mozliwe, zeby na naklejanym szkle hartowanym pękł wyświetlacz podczas noszenia go w kieszeni? Nie wiem czy inwestować w szkło hartowane, czy lepiej bez szkła chodzić, jak są takie cyrki jak na tej aukcji. Swoją drogą gwarancji mu pewnie nie uznają, jak telefon w idealnym stanie, nic nie upadł, tylko przy noszeniu telefonu tak się mu stało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Szkło chroni ekran od zarysowan i w pewnym stopniu od uderzeń centralnie w ekran. Od naprężeń szkło w żadnym przypadku nie chroni no bo jak . Skoro uszkodzenie powstało w kieszeni to to naprężenie musiało być dużo większe niż się wydaje sprzedającemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pykpyk
    Dnia 26.02.2017 o 12:33, Kazuyoshi napisał:

Ja kupilem na allegro szklo w komplecie z etui za niecale 20 zl i problemow z przyklejeniem nie mialem, wystarczylo wyczyscic dobrze ekran, przylozyc szklo i przykleilo sie same, przylega idealnie, nie brudzi sie i nie rozmazuje a kolory sa takie jakie byly :)

Szkło dokleiło się również na zaokrąglone krawędzie czy jest nieco węższe? Dzisiaj walczyłem z właśnie przyklejeniem szkła aby nic nie odstawało - niestety bezskutecznie. Firma MOCOLO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie dostałem szkło z aliexpress takie jak ze zdjecia wklejone kilka postów wyżej, i ładnie przylega na cały ekran , minusem są widoczne białe kropki przy mocniejszym podświetleniu ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pykpyk

Mógłbyś wrzucić zdjęcie? Korci żeby zdjąć to szkło i kupić folię zabezpieczającą,  takie niedoklejone szkło psuje cały efekt wizualny telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi