Skocz do zawartości
patrikos23

info Android 7.x.x Nougat dla Z5c - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

lolus

W aplikacji telefon też wam poznikały te nieznane kontakty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gal123

Nie.
    Nawet nie zwróciłem uwagi:-) . Chyba ten Android nie jest kompletny nie mam trybu nocnego i w ustawieniach nie mam dodatkowych informacji.
    Czy tylko u mnie tak jest? Czy sony tak zmodyfikowalo androida?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Z5c w sieci Orange i dzisiaj z poziomu smartfona system został zaktualizowany do 7.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gal123

Ja też mam z poziomu telefonu.
    Masz te same braki co ja?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Skaara01 napisał:

Mam Z5c w sieci Orange i dzisiaj z poziomu smartfona system został zaktualizowany do 7.0

Potwierdzam, w sieci Play tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero zaznajamiam się ze zmianami. Na pierwszy rzut namieszali coś z kontaktami - wyświetlają się podwójnie. Oraz te numery "Nieznane" na końcu listy kontaktów z poziomu "Telefon" na pulpicie. Mam zaznaczone w ustawieniach "Kontakty do wyświetlenia" -> "Kontakty telefoniczne", "Kontakt SDN" jest odznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacok

Wie ktoś jak można przywrócić to, że po kliknięciu na Transmisja danych w sieci na górnym pasku szybkiego uruchamiania się od razu transfer a nie pokazuje nowe okienko z pokazanym limitem transferu i przełącznikiem do transmisji? Jest to nieco upierdliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też już się telefon zaktualizował. Generalnie mam mieszane uczucia. Irytujące jest to, że przycisk Home przenosi do głównego ekranu, podczas gdy wcześniej przenosił najpierw do tego, na którym się znajdujemy. Brzydziej moim zdaniem wyglądają ikony telefonu, wiadomości. Panel szybkich ustawień też jest mniej wygodny, bo np. trzeba nacisnąć na ikonkę WiFi i jeszcze raz na suwak, żeby wyłączyć sieć - poprzednio przełącznik był od razu.

Z drugiej strony bateria dłużej mi trzyma, czytnik linii papilarnych działa sprawniej, aktualizacje aplikacji instalują się znacząco szybciej, a nowe powiadomienia są bardzo wygodne gdy np. można odpisywać na SMSy bezpośrednio z tej belki.

Więc pod względem komfortu użytkowania dla mnie jest lekki krok w tył, w kwestiach estetycznych też, w kwestiach wydajności na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie telefon zaktualizował się wczoraj. Pierwsza wadą, jaką zauważyłem jest to że telefon zrobił się cichszy. Mimo ustawionej maksymalnej głośności filmy odtwarzane są dużo ciszej niż w poprzedniej wersji androida. Podobnie jest jak ktoś do mnie dzwoni, głośniejszy dźwięk dzwonka jest przez sekundę potem automatycznie się scisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś rozwiązał może problem z tymi numerami "Nieznanymi", które są na końcu listy. Co do 7.0 zauważyłem dłuższe "życie baterii".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi