Skocz do zawartości
patrikos23

info Android 7.x.x Nougat dla Z5c - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

A ktos mi powie gdzie w trybie stamina znalesc wybor aplikacji ktore maja dzialac w/w trybie i wygaszonym ekranie?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Ja jestem z nowego softu zadowolony, głównie za sprawą dłużej trzymającej baterii. Przy moim użytkowaniu starcza na 2 dni - używanie ok 1,5 h dziennie rozmów + poczta + wiadomości (połączenie z wifi, brak danych komórkowych włączonych na stałe). Ale mam jedno ale...mianowicie - we wcześniejszym sofcie było tak, że jak zadzwonił do mnie ktoś, kogo nie mam zapisanego w książce adresowej, to później, przy wybieraniu numeru, wystarczyło wpisać pierwsze kilka cyfr, a telefon wyświetlał podpowiedzi - numery, które do mnie dzwoniły. Teraz tego nie ma. Czy ktoś może zna rozwiązanie tego problemu? Jest to dla mnie ważne, gdyż mam sporo odebranych połączeń od numerów spoza książki adresowej i muszę ich szukać na liście - telefon nie podpowiada. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin23

Niestety to największa wada nowego softu. Pytanie czy w ogóle to poprawią? Można gdzieś zgłaszać takie rzeczy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mnie z kolei wnerwia brak możliwości pogrupowania kontaktów w grupy. Wcześniej miałem to zrobione, a po aktualizacji wszystkie grupy poznikały i nie można tego odtworzyć. A taki fajny był, amerykański, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, po aktualizacji mam coś takiego ze jak jest telefon w pionie to świeci normalnie a jak go dam do poziomu to się sam wygasza, jak go dam do pionu to się  normalnie się z powrotem zapala, mam powyłączane wygaszanie, automatyczną jasność oraz inne ekranowe usprawnienia oraz inne usprawnienia.

Ktoś może miał podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin23

Właśnie dostępna jest aktualizacja oprogramowania poprzez Xperia Companion. Najnowszy soft to 32.3.A.2.33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 1.04.2017 o 15:47, Danny888 napisał:

Mam pytanie, po aktualizacji mam coś takiego ze jak jest telefon w pionie to świeci normalnie a jak go dam do poziomu to się sam wygasza, jak go dam do pionu to się  normalnie się z powrotem zapala, mam powyłączane wygaszanie, automatyczną jasność oraz inne ekranowe usprawnienia oraz inne usprawnienia.

Ktoś może miał podobne problemy?

Ja mam podobnie tylko że z automatyczną jasnością, nie dostosowuje się dobrze do oświetlenia, tak jak by była wina oprogramowania albo czujnika światła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lolus

Te telefony chyba tak mają xd

U mnie po nowej aktualizacji się telefon ciągle wieszał jak rozłączam połączenie telefoniczne, teraz ta nowa poprawka pomogła...już się nie wiesza, ale za to podgłaszając i ściszając telefon zamiast polskiego języka jest po angielsku notification and ring volume, media volume, alarm volume, niby tylko defekt kosmetyczny, ale mega wkurza...przynjamniej mogę się cieszyć, że mi apartatu czy bt nie uwaliło jak niektórym ^^ albo coś jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po aktualizacji do Nougat, na plus wydajność systemu jednak w kwestii baterii to wielka porażka, z dobrych 2 dni na Marshmallow teraz telefon nie wytrzymuje nawet 24h przy takim samym użytkowaniu. 

Aktualizacja wgrana z poziomu telefonu, wersja 7.0 , kompilacja 32.3.A2.33 - da się coś zrobić czy pozostaje ucieczka do wersji 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwicol

Dołączam się do pytania. Bo jakoś nowej wersji nie potrafię przełknąć.
    Ja zakładam, że ucieczka do 6 to jak na razie jedyne rozwiązanie.
    Może ktoś podesłać linka jak cofnąć się do 6, a może nawet 5?

(generalnie nie mam root'a i interesuje mnie na ten moment stoc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi