Skocz do zawartości
locarnop

Android 6.0 Marshmallow - Pytania i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

@esp74

Wejdz w "Ustawienia", następnie w "Ekran Blokady i Zabezpieczenia", następnie w  "Powiadomienia na ekranie blokady" i wybierz Pokazuj Zawartość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esp74

W ustawieniach wszystko miałem widzę tak jak potrzeba, udało mi się włączyć te powiadomienia w inny sposób, przytrzymałem ikonę w tym pasku interfejsu gdzie był komunikat i tam dopiero odznaczając opcję ukryj na ekranie blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie jak zrobić żeby w terminarzu pokazywało urodziny znajomych z facebooka? Przed aktualizacją wszystko ładnie pokazywało teraz nie chce pobrać informacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja znajoma po aktualizacji do 6.0 ma problemy z przycinkami itp. Chce wrócić do Lolipopa. Gdzie mogę znaleźć soft PLUSA ? Chcę jej wgrać z powrotem Lolipopa Odinem

Edytowane przez krychol83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Wątpię czy się da, bez komplikacji. Mam 6.0.1 i zero przycinek na A500FU. Niech znajoma zrobi SR. Czasem po OTA może lagować, może ma niekompatybilne apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K.M.Bak

Przy włączonym Bluetooth w statystykach baterii jest źle obliczony ilość prądu pobrana przez ten element (jakieś chore wartości przekraczające wielokrotnie pojemnośc aku). Problem był na poprzednim ROMie jak i na ostatnim XEO. W rezultacie Bluetooth zawsze jest jako jedyny zużywcz baterii... jest jakiś sposób by to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Dostał ktoś z wasz już najnowszy update CPK6 na A500FU XEO ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq
    Napisano (edytowane)

Mam wrażenie, że wszystkie regiony już dostały tylko nie XEO. Nawet ITV i XEF, które zawierają raczej język polski. Zastanawia mnie te podejście Samsunga do naszego regionu. Jak LP wyszedł chyba jako pierwszy na XEO, tak MM wychodzi ostatni albo wcale. Podejrzewam, że w tym buildzie nie będzie jakichś większych zmian prócz poprawek bezpieczeństwa. No nic, czekamy, może w przyszłym tygodniu coś puszczą.

Ed. Teraz zerknąłem, że Play wydał CPK6 a na XEO cisza. 

Edytowane przez topiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi