Skocz do zawartości
locarnop

Android 6.0 Marshmallow - Pytania i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Przykry napisał:

Ad. 2. Jeszcze gorzej jest jak ustawię odblokowanie za pomocą odcisku palca - i tak później pyta o symbol lub PIN. Całe udogodnienie szybkiego odblokowania jednym dotknięciem poszło się.... emoji3.png

Ad.4.Opcja ta jest dostępna w kontaktach jak do nich wejdziemy z aplikacji "telefon", w samej aplikacji "kontakty" brak

U mnie można odblokować bezpośrednio odciskiem palca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@Gregoriusd @S5Fan @Entercode @Flyagaric @christoferos

Czy ktoś z was mógłby sprawdzić jak u was działa to ręczne załączanie oszczędzenia energii z opcją inną niż "Natychmiast" ?

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No potwierdzam. Jak jest inne niż natychmiast to nie można włączyć. Nie mogę tego porównać z lizakiem bo szczerze nie sprawdzałem tego wcześniej.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

na razie mogę powiedzieć tylko na przykładzie S7 gdzie ta funkcja też jest. Działa fajnie. Mam ustawione na 50% i przy tej wielkości się włacza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie można odblokować bezpośrednio odciskiem palca

Sprawdziłem raz jeszcze - i już wszystko działa jak należy (przynajmniej w przypadku odblokowania odciskiem palca). Problem polegał na tym że najczęściej używany przeze mnie palec był zeskanowany dawno temu jeszcze w poprzednim systemie. Po ponownym zapisaniu wzorców działa prawidłowo.

Niestety w przypadku odblokowania symbolem nadal najpierw trzeba przesunąć przycisk a następnie na kolejnym ekranie narysować symbol. Czyli dwa etapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

dokładnie to samo w S7 i mnie wkurza. Nawet przy pinie wciskanie OK też jest idiotyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop
    3 minuty temu, S5Fan napisał:

na razie mogę powiedzieć tylko na przykładzie S7 gdzie ta funkcja też jest. Działa fajnie. Mam ustawione na 50% i przy tej wielkości się włacza

Bo bug, to chyba nie jest, ale działało, to inaczej. Jak np. miałem ustawione na 50%, to włączało się przy 50% i ręcznie też mogłem włączyć w każdej chwili.

Teraz jak mam ustawione żeby włączyło się np. przy 50% to się włączy, ale tylko jeżeli mamy włączone oszczędzanie energii. I to właśnie, to powoduje, że ręczne włączanie przy np 100% nie działa.

@S5Fan to jak się włącza przy 50%, to czy możesz np. przy 60% włączyć je ręcznie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Myślę że źle rozumujecie.

Tryb jest włączony cały czas a jedynie możecie cześć z jego funkcji uruchomić z opóźnieniem np od 50% baterii.

Jeśli chcecie odpalić wszystkie funkcje w dowolnym momencie wciskacie "natychmiast".

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm. A to jakie funkcje tego oszczędzania działają gdy mam np 80% baterii i włączone przy 5% automatycznie? Bo jak włączam i wyłączam to nie widzę szczerze żadnej różnicy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Ekran się powinien przyciemnić i pasek powinien stać się szary oraz powinno pojawić się powiadomienie o oszczędzaniu energii. Procesor też ogranicza taktowanie do 1200Mhz na rdzeń.

Mnie tylko zastanawia ten screenshot:

Spoiler

8104ba4546572878a6de8cc83e17f30f.jpg

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi