Skocz do zawartości
locarnop

Android 6.0 Marshmallow - Pytania i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Flyagaric

Z tym dalej nie jest różowo. Robię zdjęcie etykiety dysku do laptopa i złapał fajnie, z bliska. Robiłem mały obiekt - ćmę, i za cholerę mi nie złapał. Cały czas ustawiał na tło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek

Cześć,

Zauważyłem, że przy włączonym ładowaniu owy pasek znika i to niezależnie od ustawionej opcji natychmiast.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez macie animacje podłączania ładowarki? Oo

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek

W widgecie pogodowym po otwarciu aplikacji miałem opcję co godzinę i dni tygodnia....ale teraz w 6.0 mam tylko co godzinę i nie widzę sposobu na wybór dni tygodnia - ma ktoś jakąś wiedzę w tym zakresie....może robię coś nie tak ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wystarczyło przesunąć palec pionowo do góry w aplikacji pogody.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek

Dziękuję, faktycznie tak to działa. Poprzednio by ł przycisk wyboru i chyba było to bardziej intuicyjne rozwiązanie.

Przy okazji inne pytanie: czy w 5.1.1 przytrzymując przycisk oszczędzania otwierała się strona gdzie dodatkowo można było włączyć lub wyłączyć dane we tle?

Pozdrawiam

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android 6.0.1 wcale nie taki dobry :(((

1. Kolory są bledsze, rozmyte, brzydkie!!!
    2. Dźwięk odblokowania/zablokowania był przyjemny, teraz to wyłącznie krótki 'klik' (podobny do dźwięku aparatu fotograf.)
    3. Zniknęły animacje - takie super bąbelki w trakcie odblokowywania.
    4. W "Galerii' zrobione zdjęcia wyświetlały się z miastem i ulicą gdzie zostały zrobione, teraz jest tylko miasto i dopiero trzeba przechodzić do mapy, by zobaczyć ulicę.
    5. W przypadku włączenia "Oszcz. energii" pojawia się paskudny szary pasek, który wygląda okropnie.
    6. NAJWAŻNIEJSZE - przestało działać "Inteligentne powiadomienie' - telefon wibrował, jak się go wzięło do ręki, powiadamiając o nieodebranym połączeniu, smsie, itp. I to przestało działać.

Może i działa odrobinę szybciej, ale dla Kobiety kwestie wizualne też są ważne, a Samsung A5 2016 stracił, jeżeli chodzi o wygląd, dźwięk, animacje, wiele w stosunku do poprzedniej wersji Androida :(((.
    Myślicie, że to zostanie naprawione? Bo ja wolałam poprzedni wygląd mojego telefonu. Po aktualizacji 'dziwnie się zachowywał', robił się cały czarny, jakby się zawieszał, co wcześniej (od kwietnia 2016 r. nigdy się nie zdarzyło)
    Przestałam go lubić :(((

"Na plus" dostrzegam jedynie polską wersję wiadomości "upday" oraz opcję zegara - drzemka bez końca, a nie tylko 3 razy, jak było to wcześniej.

Wasza aktualizacja też jest taka?:
    A510FXXU2BPH3/
    A510FOXA2BPH1/
    A510FXXU2BPFA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Tak to najnowsza wersja na nasz region. Raczej tego nie naprawią. Chyba że na 7.0.

Czy po aktualizacji robiłaś ustawienia fabryczne? 

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tracid

Jak oceniacie, czy tel po aktualizacji jest płynniejszy lub mniej płynny w działaniu? Poprawiło się zarządzanie ramem? Są jakieś znaczące problemy z nowym softem i czy ogółem warto aktualizować czy lepiej jeszcze poczekać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi