Skocz do zawartości
Fenek

[ZAMKNIĘTY] MM 6.0.1 - [G928FXXS2BPH1] - [XEO] - [25.08.2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek

MM 6.0.1 - PDA [G925FXXS2BPH1] - [XEO]

Najnowszy stockowy rom XEO dla Samsunga Galaxy S6 Edge +.

S6 Edge + [G928F] - LINK - 
    UWAGA NOWY SPOSÓB POBIERANIA ROMÓW BEZPOŚREDNIO POPRZEZ STRONĘ Z SZYBKIM TRANSFEREM.

Spoiler

TEST1.png

Instrukcja instalacji:

1.Ściagnij i rozpakuj plik firmware 
    2.Pobierz Odin 
    v3.12.3
    3.Otwórz Odin v3.12.3
    4.Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + głośności, przyciski) 
    5.Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odin
    6.Dodaj plik firmware do AP / PDA 
    7.Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone 
    8.Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut

Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK

Tutaj link do programu: 
    SamFirm v0.3.
    - poniżej screen co wpisać:

Spoiler

3D-VIEW.png

Pytania i odpowiedzi :

- Czy Rom 4ro plikowy czyści dane? - TAK. Wgranie 4ro plikowca usuwa dane z telefonu.

- Czy nabije mi się Flaga Knox? - NIE. Jest to oficjalny soft, możecie instalować bez strachu. KNOX - 0x0

- Czy wymagany jest Full Wipe? NIE. Chociaż osobiście to robię i przed i po wgraniu romu.

- Czy stracę gwarancje Producenta? - NIE

- Jak wejść w tryb Recovery ? - naciśnij jednocześnie i przytrzymaj przyciski Home + Power + Głośność (VOL+)

- Czy po zmianie na ten room będę otrzymywał aktualizacje OTA Dla XEO? - TAK

- Nie masz aktualizacji OTA do nowej aktualizacji? - Wyczyść dane aplikacji Aktualizacja Oprogramowania i zrestartuj telefon

- Czy moge zrobić Dowgrade do 5.1.1 ? - Tak tylko i wyłącznie do 5.1.1 robisz go tak samo jak w przypadku wgrywania 6.0.1 ale nie zapomnij po wgraniu zrobić
    Wipe Data/Factory Reset potem Wipe Cache Partition i Reboot.

- Podczas aktualizacji coś poszło nie tak? - Użyj programu Smart Switch do awaryjnego przywracania systemu.

• uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW.
    • uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo   :applause: .
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizowalam telefon do tej wersji 2 dni temu i bateria mi leci jak nigdy.... przez noc spadło mi 25% baterii....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@kasienka70sc
    Wgrywałaś jedno czy czteroplikowca?
    Wipe robiłaś po wgraniu?

T-A-P-A-T-A-L-K-N-I-E-T-O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Fenek

Telefon zaktualizowal się sam. Nie robiłam wipe. Ogólnie nic przy nim nie "majstruje".

Skąd ten nagły spadek baterii skoro wcześniej tak nie miałam? Max 5% baterii uciekło przy włączonym WiFi itd, a teraz nagle 25%. Już nie wspomnę, że chyba coś mi się dzieje z ładowaniem telefonu. Mam włączona opcje "szybkie ladowanie" a po podłączeniu telefonu do ładowania ładuje "wolno". Muszę odłączyć i włączyć jeszcze raz żeby ladowal szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@kasienka70sc

Też miałem ostatnio problem na swoim telefonie z uciekającą baterią po tym jak telefon sam się zaktualizował.

Na Twoim miejscu spróbowałbym wgrać jeszcze raz ten Rom za pomocą metody z 1szego postu. U mnie po takim zabiegu pomogło i teraz jest ok.

Dodatkowo możesz zrobić wipe cache partition przed wgraniem romu i po. Jeśli nie zależy Ci na zachowaniu danych to pokusiłbym się nawet na full wipe.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx
    Dnia 08/28/2016 o 11:41, kasienka70sc napisał:

@Fenek

Telefon zaktualizowal się sam. Nie robiłam wipe. Ogólnie nic przy nim nie "majstruje".

Skąd ten nagły spadek baterii skoro wcześniej tak nie miałam? Max 5% baterii uciekło przy włączonym WiFi itd, a teraz nagle 25%. Już nie wspomnę, że chyba coś mi się dzieje z ładowaniem telefonu. Mam włączona opcje "szybkie ladowanie" a po podłączeniu telefonu do ładowania ładuje "wolno". Muszę odłączyć i włączyć jeszcze raz żeby ladowal szybciej. 

Odnośnie dopisku wolnego ładowania. Miałem ten sam problem. Do wymiany kabel w ładowarce. Na gwarancji został wymieniony wszystko wróciło do normy

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx
    Notatka od Super Moderatora: mobopx
    wykrzyk.png

Drodzy Użytkownicy, z dniem dzisiejszym wszystkie wątki dot. tej samej wersji systemu (w tym przypadku 6.0 XEO) zostają zamknięte, z wyjątkiem jednego - dotyczącego najnowszej wersji update. Zostawiam link do tego wątku zainteresowanym:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x