Skocz do zawartości
mlyn

Wielkość zdjęcia w mms

Rekomendowane odpowiedzi

mlyn

Witam!

Mam dziwny problem, kiedy chce wyslac zdjecie mms (robine np 8Mpix) zmniejsza mi sie do ok 20-30 kB. Pamietam ze we wczesniejszych nokiach mozna bylo wyslac zdjecie znacznie wieksze np ok 100 kB. Podczas dolaczenia jest napis "Obraz za duzy, trwa kompresja". Dla porownania dodam, ze kolega w swoim wavie i matrycy 5Mpix zdjecie do mms pomniejsza mu sie do ok 80kB.

Probowalem juz zmiane trybu tworzenia z "Ostrzezenie" na "Nie ostrzegaj" ale wciaz jest to samo.

Da sie jakos zwiekszyc rozmiar wysylanego zdjecia? Czy sa jeszcze jakies ustawienia ktorych nie dojrzalem?

Uzywam softu KG5

Pozdrawiam

Edytowane przez mlyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aja się podepne pod temat ponieważ nie mogę odebrać mms a telefon jest skonfigurowany i nie wiem co dalej zrobić :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mlyn
Aja się podepne pod temat ponieważ nie mogę odebrać mms a telefon jest skonfigurowany i nie wiem co dalej zrobić :o

Masz wlaczona transmisje danych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kro7ik

Czy ktoś doszedł do tego jak zwiększyć rozmiar zdjęć w mms-ach? Te wysyłane z S2 są słabej jakości. Od znajomych dostaję bardzo ładne 640x480 a ja wysyłam coś ok 300x400.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rzuf69

Zainstaluj inny program do sms, np go sms pro, w nim możesz wysyłać wiersze zdjęcia (po ustawieniu maksymalnej wielkości mms'a). W stockowej aplikacji do wiadomości nie ma takiej opcji.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi