Skocz do zawartości
Singularity

Wszystko co związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem Z3c- pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - od teraz wszystkie kwestie związane z ekranem poruszamy tylko tutaj.

Każdy nowo założony temat zw. z ekranem od teraz wyląduje w koszu a autor zostanie "nagrodzony".

Edytowane przez patrikos23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy nowo założony temat zw. z ekranem od teraz wyląduje w koszu a autor zostanie "nagrodzony".

To może ja zacznę optymistycznym akcentem. Córeczka moja kochana jakiś czas temu w ramach zabawy rzucila moją z3c przez pokój. Telefon był w etiu nillkin, ale po podniesieniu...ekran pęknięty, pęknięcie na 5 cm, dolna część ekranu nie działa (ale pajączka nie było). Oddałem bezpośrednio do w-support we Wrocławiu i....naprawili na gwarancji. Kobieta z supportu mówiła, że takie rzeczy często robią gwarancyjnie (ale fakt faktem na telefonie nie było śladów upadku itp, poza tym pęknięciem). Życzę Wszystkim podobnego końca tak niemiłych problemów

Edytowane przez Singularity
    Proszę nie cytować postów nad swoim. Możesz użyć opcji wspomnij lub @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, u żony pękł w górnym rogu lekko wyświetlacz. Generalnie nie przeszkadza to, ale jest problem ze ściągnięciem paska powiadomień. Macie jakiś inny sposób, żeby ten pasek powiadomień uruchomić? Inny niż z menu w poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran jest cały, nie upadł natomiast prawy górny róg się odkleił.

Miał ktoś już taki przypadek nie licząc rozbitych szyb ? Mam nadzieje, że naprawiają na gwarancji taki feler.

Ma ktoś jakąś listę serwisów sony gdzie warto wysłać telefon ?

EDIT:

Przepraszam za nie dodatnie do problemów z ekranem, trafiłem z google i tak poszło, proszę o przeniesienie

Edytowane przez baciarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: jotwu
    wykrzyk.png
    "9.2. Zabrania się umieszczania w postach/tematach materiałów zawierających treści sprzeczne z polskim i europejskim prawem."

Za kolejne takie posty z namawianiem do łamania prawa zostaną wysunięte konsekwencje.
    Edytowane przez jotwu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

jedna z głupszych porad jakie można dać innemu człowiekowi :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, nie będe go zalewał. Ekran dosyć sporo odchodzi prawie do 1/3 długości. Jakaś uszczelka/klej jeszcze odłazi. Mam po prostu nadzieję na fachową i skuteczną na długi czas naprawę. Natomiast jestem troche w szoku, bo miałem kilka telefonów, w tym dwa samsungi i nigdzie ekran się nie odkleił ani o tym nie słyszałem. Mało tego, żeby w S'kach wymienić szybę to trzeba go ostro grzać. Coś mi ta jakość Sony niestety za dobrze nie wygląda. Po takim numerze, plus jeszcze te pękające szkła to mam wątpliwości co do kolejnego telefonu sony, mimo, że np. pod kątem softu całkiem nieźle stoi. (Z3C ma już kilka miesięcy 5.1.1 a S5 nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będzie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

z5c też pęka wiec przegrana. u mnie był ekran robiony i póki co jest ok

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

@@adek89

Czy Ty wszędzie w każdym poście musisz smęcić o tych pękających ekranach, a teraz nawet o z5c której pewnie nawet w ręku nie trzymałeś a już Ci pęka :-) ha, jesteś świetny :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi