Skocz do zawartości
Singularity

Wszystko co związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem Z3c- pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad roku użytkowania problemów z ekranem - brak. W ogóle, brak jakichkolwiek problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po ponad 10 miesiącach użytkowania też nie mogę narzekać, wszystko w porządku, żadnych niemiłych niespodzianek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, kontynuuję temat. Wklepałem nr imei, żeby sprawdzić status naprawy i jak zwykle coś musiało wyskoczyć co mnie wkurzyło.

Wysłałem telefon z odklejającym się ekranem (Na ekranie folia, telefon w case), oraz zaślepka microUSB odpadłą uszczelka, a w statusie naprawy Gwarancja : nie

To normalne ? Czy mam jutro dzwonić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekaj, kiedy doszła ? Dziś ? To nie zarejestrowali jej jeszcze, nie bój się :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak w piątek wysłałem to dziś ją wprowadzili. Jest niby co przysłałem do nich, choć brak w wykazie FV.

Dobra, czekam. (Choć już napisałem im meila) :)

Edytowane przez baciarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meerec

Baciarek, spokojnie. Mi się odkleił w lewym górnym rogu. Reklamowałem przez X-kom bo tam kupowałem. Trwało to trochę ale wymienili na nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notatka od Moderatora: jotwu
    wykrzyk.png

"9.2. Zabrania się umieszczania w postach/tematach materiałów zawierających treści sprzeczne z polskim i europejskim prawem."

Za kolejne takie posty z namawianiem do łamania prawa zostaną wysunięte konsekwencje.

Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattek

Witajcie.

Na matrycy mojej Z3C pojawiły się dwie fioletowe plamki, które umiejscowione są w lewym, dolnym rogu. Widać je tylko na czarnym tle.

Ktoś też coś podobnego miał? Męczy mnie to już, bo telefon znowu musi jechać na gwarancję. Kwestia grzania się telefonu czy wada fabryczna?

Edytowane przez patrikos23
    Temat przeniesiony do istniejącego tematu, w którym omawiamy sprawy z ekranem. Prosze o więcej uwagi przy zakładaniu nowych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przy nacisku na Xperie Z3 Compact gorna czesc slysze jakby szklo bylo pekniete i ocieralo o siebie tez tak macie w swoich Xperiach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Nic takiego u mnie nie zaobserwowałem

Też ciężko mi na odległość ocenić Twój przypadek nie mając tego tel przed sobą

Jeżeli masz wątpliwości że coś jest nie tak najlepiej jak byś wysłał tel do serwisu bo może być taka sytuacja że coś jest nie tak przez co np tel może nie być wodoszczelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi