Skocz do zawartości
Singularity

Wszystko co związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem Z3c- pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Cygan_

Witam,

telefon dostałem wczoraj i od razu zauważyłem, że na jasnym tle na ekranie widoczne się dwie kropki. Na ciemnym tle problem nie występuje. Tutaj zdjęcia:

https://www.dropbox....-xUxHLj8a?dl=0#

Kropki nie pojawiają się na zrzutach z ekranu, więc stawiam na jakąś usterkę mechaniczną.

Czy spotkaliście się z czymś takim?

Dodam tylko, że telefon kupiłem jako nowy 2015-11-24 na allegro i miał mieć dwuletnią gwarancję u producenta od momentu zakupu, a jak zarejestrowałem się na stronie http://mysupport.sonymobile.com/, to pokazuje mi, że gwarancję mam do 2017-01-27, więc w razie czego pewnie mogę się powołać na niezgodność towaru z umową.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Oczywiście że jest to wada mechaniczna. LCD do wymiany. Śmiało wysyłaj na gwarancję.

HTC One _M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cygan_

Dzięki za informację skolsiwo. Chyba nie będę się bawił ze sprzedawcą, tylko faktycznie wyślę na gwarancję z racji tego, że cena zakupu była dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja to bym niezgodność towaru zgłosił albo przynajmniej negatywa dał... Oszuści everywhere!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

@@Cygan_ możesz podać link do aukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cygan_

@up

Ja to bym niezgodność towaru zgłosił albo przynajmniej negatywa dał... Oszuści everywhere!

Pomyślę jeszcze co zrobić. Mogę zwrócić telefon i dostanę zwrot pieniędzy, ale kupując potem taki sam model muszę dać 200zł więcej. Ten był bez oryginalnego opakowania. Facet twierdził, jak z nim rozmawiałem, że dostał 10 sztuk bezpośrednio od Sony, tyle, że właśnie bez opakowań, stąd niższa cena.

@@Cygan_ możesz podać link do aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=5811914022

Edytowane przez Cygan_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Bezpośrednio od Sony a brand Orange?

Ja bym próbował tak żeby to on Ci wymienił na inny ze względu na niezgodność towaru

Szczególnie że termin gwarancji się nie zgadza

Choć to może cwaniaczek i moment zakupu ma na myśli moment zakupu od "producenta"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cygan_

Orange to kolor pomarańczowy, a nie branding.

Na razie do Sony napisałem, żeby z terminem gwarancji na 100% mi napisali jaki jest, żebym miał to na papierze. Potem ze sprzedawcą się pewnie skontaktuję.

Najlepsza faktycznie by była zamiana na inny, chociaż z aukcji już wszystkie telefony sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pomyślę jeszcze co zrobić. Mogę zwrócić telefon i dostanę zwrot pieniędzy, ale kupując potem taki sam model muszę dać 200zł więcej. Ten był bez oryginalnego opakowania. Facet twierdził, jak z nim rozmawiałem, że dostał 10 sztuk bezpośrednio od Sony, tyle, że właśnie bez opakowań, stąd niższa cena.

10 sztuk prosto od SONY, ale bez opakowań? To raczej ściema, jescze za chwilkę Ci gwarancję anulują bo zalany(żart, ale sprawdź po klapka sim wskaźnik na wszelki wypadek) lub inny IMEI... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi