Skocz do zawartości
maciex44

Jak odzyskać dane z pamięci telefonu Kazam Trooper x5.5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż padł mi system w Kazam Trooper x5.5 z wgraniem nowego ROMu sobie poradzę jednak zorientowałem się że ważne pliki zostały w pamięci telefonu. Wiem że one nadal tam są przed formatem chciałbym je pobrać jednak debugowanie nie działa. Mam tylko dostęp do Android System Recovery. Ma ktoś pomysł jak odzyskać te dane ? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wejść do tego "chińskiego" menu. [VolUp] + [PowerButton] na wyłączonym telefonie (albo [VolDown] + [PowerButton], nie jestem pewien, nie mam już tego telefonu). Potem podłączasz telefon kablem do komputera i masz dostęp do niego przed ADB. Jeśli nie masz na komputerze ADB, to musisz go pobrać i zanstalować stąd: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=48915118#post48915118
    Następnie uruchamiasz cmd i wpisujesz "adb devices", aby zobaczyć czy komputer wykrywa telefon. Jeśli wykrywa, to już z górki. Wpisujesz "cd /", aby przejść na dysk C. Potem "mkdir kazam", aby utworzyć folder do którego wrzucimy rzeczy z telefonu. Następnie "cd kazam", aby wejść w nowo utworzony folder. A teraz wpisujesz "adb pull /sdcard/* c:\kazam\". Daj znać, jeśli będziesz miał jakieś problemy, postaram się pomóc.

Wysłane z mojego Elephone P7000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi