Skocz do zawartości
MaciejB

Przedłużenie umowy z obniżeniem abonamentu.

Rekomendowane odpowiedzi

MaciejB

@up
    Od konsultanta Orange dowiedziałem się że nowa umowa wejdzie w życie z dniem zakończenia obecnej umowy więc wcześniejsze przedłużenie nie ma sensu. Czy składając wypowiedzenie umowy możemy wywalczyć więcej niż normalnie?

S7Edge&Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie wywalczysz nic więcej.

Konsultanci w Orange mają różne promocje, ten w salonie ma inne, ten przez telefon ma inne (BOK) i przez internet są inne.

Najlepiej upatrzyć promocję przez internet bo mają czasami dobre zasady.

Kiedyś przy przedłużeniu umowy na 24 miesiące na raty były dobre warunki na S7, S7 edge i Lg G5. Na przykład S7 edge przy wpłacie 760 zł. przy odbiorze i 24 raty po 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Niekoniecznie. Jesli nie satysfakcjonuje Cie oferta konsultanta, to popros o polaczenie z dzialem utrzymania klienta. Na stronie daja 20% rabatu na abo co jakis czas, a konsultanci przedstawiaja oferte ze strony Orange. Z tym dzialem mozesz wywalczyc z marszu 30% rabatu na abo i dodatkowe pakiety. Wazne, jesli pierwszy konsultant z dzialu nic nie da, to nie przejmujemy sie i czekamy az zadzwoni inny lub po kilku dniach sami dzwonimy. 

Mozna przedluzyc podajze 3 lub 6 miesiecy przed koncem. Warunki powinny wejsc w zycie wraz z nowym okresem rozliczeniowym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaciejB

Mam do końca umowy 165 dni i na razie mogę przedłużyć tylko z podniesieniem abonamentu, natomiast na mniejszym abonamencie mogę przedłużyć przez internet na 150 dni ale mniejszy abonament wejdzie w życie z dniem zakończenia umowy.

S7Edge&Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Dziwne, ja mogłem już 3 albo 6 miesięcy przed podpisać i wchodził od następnego miesiąca . Fakt, że to było w kwietniu, a umowe do maja miałem. Podpisałem miesiąc przed i wtedy weszła w życie. Może Coś zmienili, albo klientów biznesowych inaczej traktują. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie z początkiem stycznia 2017 r kończy mi sie umowa z Orange,mam taryfe Smart Plan Multi II Max  rabat Orange Open i rabat na abo 30% w sumie płace za ten abonament niecałe 100zł,i mam pytanie da sie w tym roku dostać od nich coś korzystniejszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaciejB

W grudniu na cztery miesiące przed zakończeniem umowy udało mi się przedłużyć umowę z mniejszym abonamentem który obowiązuje od następnego okresu rozliczeniowego. Temat uważam za rozwiązany.

S7edge&Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi