Skocz do zawartości
snoboddy

FIFA Mobile Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

6rPAhUABtWudbbQJr9xShtu5exf-C0C3bEj8BNTuJQ3tOogJc87Ks1a2j7sFb7pYyNtY=w300-rw

Granie w piłkę nożną na nowym poziomie w Fifa Mobie! Stwórz i poprowadź swój zespół, graj codziennie i zbieraj bonusy. Czy jesteś weteranem, czy dopiero debiutujesz na boisku, Fifa Mobile jest lepsza niż kiedykolwiek, całkowicie zmieniona i zrobiona dla urządzeń mobilnych. Gra do pobrania wymaga zaledwie 100mb.

Wraz z premierą gry FIFA 17 na komputery osobiste oraz konsole użytkownicy systemu Android otrzymują nową, darmową grę.

CENA: Darmowa

SKLEP: Google Play

Wymaga połączenia z internetem. Zawiera mikropłatności.

Edytowane przez Natan
    Dodanie opisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Ogólnie wypłynęła apka i można w grę grać,na początek są same tutoriale za które otrzymujemy coinsy,paczki.Ligi można dopiero grać od 5 poziomu a sezony od 8 więc od początku tylko samouczki i nic więcej żeby wbić poziom...nie znajdziemy tutaj zwykłych meczy tak jak to miało miejsce w 14...nie ma menadżera...znowu,to jest masakra,moja opinia?

Gra na dzień dobry nudzi , po co jakieś tutoriale jak podawać,strzelać,wykonywać dryblingi skoro to każdy wie,już bym wolał na dzień dobry mieć mecz z XI tygodnia i byłoby znacznie lepiej,nie wróżę temu tytułowi póki co jakiejś wielkiej popularności,czasy FIFY na Androida skończyły się na numerku "15" bo 16 to już w ogóle gniot którego nawet nie raczyli rozwijać.

Edytowane przez wolty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A będzie można grać sezon np. Bundeslige z prawdziwymi skladami? Czy znowu będą tylko jakieś karty itp?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko karty, w zasadzie jest to tylko Ultimate Team.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam problem co y Nba2k1016 nie da sie w to grac, na pocyatku ya darmosyke pare razy a potem mikroplatnosci wszedyie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas czekam od 3 lat,aż ktos mocno /ciach/ w głowę tych /ciach/ z EA SPORTS.Największym minusem jest brak zwykłych meczy,czy trybu menedżera,jak to napisał wolty.Nowe tryby na razie mnie nie zachwycają,szczególnie "Attack mode",w którym denerwuje mnie kilka szczegółów,a najbardziej to,jak się zagra "cross'a" w pole karne,to zawodnik zamiast biec na przód,żeby zdążyć dobiec do piłki i strzelić,zawsze biegnie w poprzek boiska i nie da się nim wtedy kontrolować,również czasami przy dośrodkowaniu nie trafiają piłką w głowę,utrudnieniem jest też kąt kamery,niekiedy ciężko mi jest trafić do bramki w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem.Poprawie natomiast uległo strzelanie rzutów wolnych.Ostatnio miałem FIFĘ 15 i tam strzelanie rzutów wolnych nie było dla mnie łatwe,a tu strzeliłem już kilka ładnych goli.Mimo wszystko to i tak nie jest ta gra,którą była jeszcze 3 lata temu.Nie wierzę,aby EA SPORTS wróciło do trybu menedżerskiego,jedynie mam nadzieję na to,że ktoś inny,np.studio First Touch Games zaproponuje w końcu lepszą alternatywę,która będzie miała tryb menedzerski i tryb kariery zawdonika,ale muszą jeszcze polepszyć grafikę i popracować nad sztuczną inteligancją i trudnością swoich gier,bo wygrywanie meczy 15-0 z komputerem jest żenujące.

Edytowane przez The Big Bizkit
    Uzupełnienie treści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie ze ta wersja  1.1 to zwykła beta.    Dźwięki i animacje zdecydowanie do poprawienia (wyrzut z autu piłka wisi w powietrzu)

Co do trybów gry to jest ok.   W trybie Sezon gramy z prawdziwymi  drużynami z prawdziwymi składami jedynie nasza jest zlepkiem kart z FUT.
    Aczkolwiek Czerwiński gra w Pogoni Szczecin a nie Legii wiec aktualizacja nie jest pełna ciekawe jak w dużej FIFie.

Tryb Sezon nie imituje tabeli i innych meczów w lidze  a jedynie podaje:   27pkt to Win nie wiem czemu tak uprościli.  

Na razie gram pierwszy sezon wiec nie wiem czy jest coś dalej.  Tryb Ligi nie udało sie jeszcze zapisac do żadnej mozę założymy własną forumową? 

W trybie Atak Gramy w gre turową.   Tzn my rozgrywamy "akacje atakującą"  i przeciwnik robi to samo   w innym czasie a potem wynik sie składa w całość stad koniec meczu to 4 tury.   Jak przeciwnik rozegra swoją turę dostajemy maila w grze z powiadomieniem. Gra się tylko na połowie przeciwnika. 

Eventy  to zadania treningowe dobrze płatne warto je wykonywac i ich celem jest nauka gry. 

Nie chyba chyba gry online przynajmniej nie widze.  Może w trybie Ligi ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema może założymy własną ligę bo też mam problem z ligą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekstraklasa PL

- taka lige załozyłem.  Jak ktoś chce to zapraszam bede akceptował na bieząco.

Ewentualnie jak bedzie problem z wyszukaniem to  prosze mail na priv to wysle invite

Edytowane przez robbo2k
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc.Gdzie mozna pobrac ta fife bo w Sklepie Play narazie nie mozna jej pobrac poniewaz jest jakas rejstracja na nia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi