Skocz do zawartości
misieq961

Jak można zdjąć blokadę ekranową nie znając jej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chodzi o telefon Samsung Galaxy Grand Prime. Chodzi o to że telefon przez jakiś czas użytkowała moja siostra i utworzyła blokadę ekranu, problem w tym że teraz zapomniała kodu blokady i telefon leży zablokowany. Teraz moje pytanie brzmi: co mogę zrobić aby zdjąć tą blokadę i normalnie korzystać z telefonu ?

Z góry dzięki.

Edytowane przez Fenek
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można zrobić hard reset, ale to usunie dane. A nie masz tam nigdzie opcji, żeby przywrócić kod logując się na konto Google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że próbowałem hard reset'u. Ale gdy włączę ekran do tego resetu to wyskakuje symbol androida i napis " Downloading Center", zostawiłem telefon na jakiś czas i nic się z tym nie dzieje. Telefon był nawet tak włączony i leżał przez 6 godzin i nic się nie dzieje.

Jeżeli chodzi o przewrócenie konta z Googla, to ciężko jest bo mając zablokowany ekran nie mam dostępu do połączenia się z internetem więc ta opcja odpada.

Także nie wiem już co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrać nowy soft przed odin, jeśli dane nie są ważne :)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dane nie są ważne, możesz powiedzieć mi jak wgrać takiego softa? Gdzie go znaleźć ? I jaką wersję wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj masz strone z romami     http://forum.ihaa.pl/galaxy-grand-prime-software/             a  na tym fotum pod tym adresem jak i co musisz zrobic krok po kroku             

a tutaj masz do pobrania odina i kiess zeby wgrac sterowniki na kompa    http://##### /2013/05/02/##### -poradnik-1-wgrywanie-oprogramowania-romu-programem-odin/          prosze o postawieie piwka po udanym wgraniu

Edytowane przez grzeforzb66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi