Skocz do zawartości
kozik932

Lenovo K910 - Jak wgrać nowy kernel? [pytanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!
    Mam do Was pytanie: jak wgrać nowy kernel do mojego Vibe Z? Obecnie stoi na CM12.1, ale kernel pochodzi jeszcze z CM11 i chciałbym go zaktualizować. Pobrałem .zip, mam w nim: boot.img i foldery: META-INF oraz system.

Pozdrawiam!

Edytowane przez kozik932

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawione :) Nadal czekam na pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jeszcze aktualne ale robisz to przez recovery a dokładnie przez twrp wersję polecam 2.8.1.0 bo sam takiej używam no i czyscisz wszystko z telefonu oprócz USB i uruchamiasz recovery ponownie podpinasz telefon do komputera i kopiujesz pliki z tym jądrem co chcesz wgrać i musi być on w zip. Bo inaczej nie zainstaluje i w ogóle go nie wyczyta no i znajdujesz go w recovery w data chyba (a jak nie data to to co jest na samej górze po lewej) i jak go znajdziesz to go klikasz żeby zainstalował i leci jak chcesz do tego pobrać coś jeszcze to to klikasz opcje dodania kolejnego pliku zip a jak ci nie zainstaluje to albo plik uszkodzony albo recovery jest nie tak i trzeba wgrywać inną wersję twrp ale recovery zawsze się wgra nawet przy uszkodzonym recovery które chcemy zastąpić innym

Edytowane przez szymonon1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi