Skocz do zawartości
ITF_XDA

Dane mobilne się nie włączają po aktualizacji oprogramowania ,hard reset zrobiony, rom wgrany ponownie na czysto

Rekomendowane odpowiedzi

ITF_XDA

Witam

Jestem posiadaczem nowego LG G3 z polskiej dystrybucji. Po zakupie miałem oprogramowanie v20j, które zaktualizowałem przez LG PC Suite do wersji v30b. Niestety - dane mobilne nie włączają się, tzn, w ustawieniach przesuwa się ikona włączenia transferu danych, ale po chwili "wraca" do pierwotnego stanu. Podobnie w pasku statusu - Ikona na chwile się zaznacza, a po chwili wyłącza. Mam skonfigurowane wszystkie APN, robiłem już hard reset oraz instalowałem na nowo (CSE FLASH) ROM v30b przez LG Flash Tool 2014, aczkolwiek dalej nie działa. Na moim poprzednim telefonie, tenże Internet działał bez zastrzeżeń. Nie mam włączonego trybu samolotowego. Jestem z sieci Orange.

Bardzo, bardzo proszę o pomoc - jak to naprawić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ITF_XDA

Ja tez mam telefon z Orange i dzisiaj od rana mają awarię w całej Polsce, miałem to samo dopiero godzine temu mi internet się włączył.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ITF_XDA

Tak, ale ja tak mam od środy :v.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@ITF_XDA

Wszystko zależy od tego gdzie się znajdujesz. Po ostatniej awarii (tez mam Orange) było tak, że w moim mieście już działały nadajniki a w innych nie. Trochę cierpliwości. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ITF_XDA

U mnie w ogóle nie przełącza na transfer danych mobilnych, a także nie pokazuje ikony HSDPA/EDGE/GPRS/nic. Czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

Zawsze można zadzwonić do Orange i u nich się dowiedzieć czy już działa. Zawsze również możesz poprosić o zrestartowanie karty sim. Po awarii również coś mogło pójść nie tak. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ITF_XDA

Do Orange już dzwoniłem, miły konsultant mówił o odpłatnej wymianie karty SIM oraz o tym czy z telefonem jest wszystko w porządku. Raczej mało prawdopodobne że w nowym, oryginalnym telefonie nie działa transmisja danych? Nic nie mieszane, tylko aktualizacja do v30b i pózniejsza instalacja v30b.

Co ciekawe SMS z autokonfiguracji (ustaw.orange.pl) również nie przychodzą, pomimo tego że wcześniej przychodzi wiadomość SMS że zaraz przyjdą :p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi