Skocz do zawartości
shogo23

rom [CUSTOM] SmokkieRomLite Note7 For Samsung galaxy S6 Edge+ V1.0

Rekomendowane odpowiedzi

shogo23

Tak na szybko pobralem

d0915b6e2004e101e62273b5b9384462.jpg

Cuatom kernela narazie nie potrzebuje bo rom zachowuje sie mega genialnie. Szkoda ze pare minut zabawy i test benchamrkowy cie zrazilo.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak w ogóle ten dział jest martwy - widocznie nikt nie chce testować i używać custom romów  - nie chcą nabić knox?

Na xda ciągle coś się dzieje.

Miałem note3 - ale oddałem go córce - zaglądam do tego działu czasami - tam ciągle coś się dzieje, mimo iż to starszy model.

Myślę że twój temat będzie martwy , nikogo to już nie interesuje - jak napisałem - może nie chcą nabić knoxa.

A może mało użytkowników ma ten model?

dodano nowa zawartość

Nie tylko benchmark - nie podoba mi się  wizualnie port  n7 - + bugi , np jasność, kamera.

Ale to tylko kwestia gustu.

Nie chce mi się siedzieć na tym romie i poprawiac bugi - tym bardziej że na razie org. temat zamknięty.

Tym bardziej że pure stock v4.4 działa u mnie idealnie.

dodano nowa zawartość

Ambasadi na xda jest bardzo aktywny - często aktualizuje swoje romy.

Tutaj otwarł swój temat i zero zainteresowania - więc go zamknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

O co chodzi z kamera bo nie rozumiem? Jest to kamera z S6 i dziala idealnie. Wyzwietlacz dopiero 2x zapomnial mi sie rozjasnic na zewnatrz tak to smiga wysmienicie. Ten port ma najmniej bugow ze wszystkich innych portow. A na pure stok znow ja nie przejde bo u mnie wolniej dziala. U kazdego dziala rom inaczej tak bylo od zawsze czy to stok czy custom, ja zostaje na smokkie bo smiga mi rewelacyjnie i bede testowal dopiero inne jak sie pojawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Myślę że w note3 się dzieje bo to już "stary" telefon i żeby go doprowadzić to stanu używalności na jakiś świeżym androidzie a nie oficjalnym który nie jest aktualizowany od powiedzmy 1-2 roku (nie wiem dokładnie) to jak chcesz mieć nowego andka to rootujesz i wgrywasz co Ci się podoba.

A tutaj telefon jest "w miarę" nowy, cena nówki to nadal 2-2.5k więc tracenie gwarancji przy takiej kwocie czasami może być złym pomysłem.

Na swoim starym LG G2 po stocku przesiadłem się na CM bo powoli zaczynał zamulać a że chciałem mieć zawsze najnowsze oprogramowanie jakie było to się z tym bawiłem, chciałem żeby wszystko działało płynnie tak jak sobie tego życzę. Natomiast na S6e+ na stocku z androidem MM działa wszystko płynnie, aparat robi super zdjęcia (G2 też robił super na stocku, a na customach jest kupa bo LG się nie dzieli sterownikami), po prostu nie odczuwam potrzeby zmiany. Telefon będzie miał już swój wiek i zacznie zamulać to go będę reanimował, ale dokupi jest pełne oficjalne wsparcie to potrzeby takiej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Nikt nikomu nie kazuje ani nie zmusza na sile do zmiany stoka na customa. Ja to robie od lat, odkad kupilem pierwszego samsunga S2. Ja lubie eksperymenty i jezeli widze ze u mnie fajnie dziala, dziele sie na forum a to juz Wasza decyzja czy zainstalujecie customa czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ambasadii

wydaje mi się że po prostu mało ludzi ma ten model telefonu bo nie jest dostępny w każdej sieci z umową.

obecnie nie ma go w orange, t-mobile , play , w plusie chyba jest ale chwilo niedostępny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Bo już nie sprzedają nigdzie S6E+ sprzedają tylko zwykłe 6 i 6e. W xkomie i innych sklepach też już s6e+ nie ma.

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ambasadii

no właśnie a na dodatek wsparcie ze strony samsunga też już znikome , dawno nowego softu nie wypuścili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Yyy ja tam ma 6.0.1 andka jakies 2 tyg temu była aktualizacja OTA. A android 7 może 1q 2017. Idę do serwisu żeby mi wymienili moduł aparatu bo bzyczy i baterię bo może dadzą taką żeby lepiej trzymała. Dopóki będzie wsparcie techniczne to można działać. A pod koniec gwarancji może im "braknie" części do e+ i zaoferują nówkę wyższego modelu xD bo np z tego co słyszałem był sytuacje że LG G2 wymieniali później na G3 bo już nie mieli części to zobaczymy co będzie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Ja przesiadlem sie z N4 i naprawde nie zaluje telefon zachowuje sie rewelacyjnie, Teraz znow znalazlem genialny porcik N7 Stabilny plynny i szybki. 

Strona na XDA z PORTEM N7

Jakby ktos uwalil sobie fona przy zabawach i potrzebowal pliku ze stokiem pod odina, niech pisze.

Polecam sprawdzic i wyprobowac.

Edytowane przez shogo23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi