Skocz do zawartości
Marcinkult

Po zakupie telefonu, tnie się przycina bardzo wolno działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kiedy kupiłem nowego LG, działa on masakrycznie. Nie mam zainstalowanych wielu rzeczy i to samo z zapchaniem karty pamięci, mimo to telefon raczej mocno irytuje działaniem. Potrafi przycinać się przy przesuwaniu ekranu, proste funkcje typu odpalenie PlayerPro też potrafią go zaciąć. Nieraz nie mogę odebrać telefonu, bo zielona słuchawka nie reaguje. Nie można go czasem zablokować i odblokować. W Przypadku fb i msng non stop telefon ledwie działa, przy pisaniu nieraz zanim napisany tekst wyskoczy, musze czekac nawet minutę. Co to sie dzieje? 

Edytowane przez Araa
    Poprawiam tytuł tematu. Następnym razem proszę o szczegółowe nazywanie tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rvn10

Napisz jakiego masz androida 5.0 czy 6.0 i ile masz zajętego Ramu sprawdź np CPU-Z, zainstaluj może jakiegoś Cleanera, jeśli to nie pomoże pozostaje przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.

Edytowane przez Rvn10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xyyy018

6.0 lubi się ciąć, jak masz 6.0 to może lepiej wróć na lolipopa lub hard reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nogi go bolą?

A tak na serio - wydaję mi się, że wróżbity Macieja nie mamy na forum, toteż nikt nie jest w stanie domyślić się, jakiej wersji systemu używasz oraz innych ważnych informacji, które na pewno przyspieszyłyby pomoc. Katując telefon z 896 (w przybliżeniu) MB pamięci operacyjnej aplikacjami pokroju Facebook bądź Messenger, dziwiłbym się, gdyby wszystko było płynne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amd

moze płyta siadła bo to takie przypadłosci, na gwarancje i wymienią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi