Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Artok

Android Wear 2.0 dla Urbane 2 - dyskusja, opinie itp.

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz korzystać na z tego samego numeru na dwóch kartach sim?

Jeśli tak to pod względem technicznym jest to niemożliwe, zostaję inny numer, co do przekierowania to też nie jest taka prosta sprawa i często zależna od operatora.

Tak więc najprostszym rozwiązaniem będzie zakup nowej karty sim i włożenie jej do zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@spec-naz1 Jaki masz problem z przekierowaniem??? Każdy operator to udostępnia. Do zegarka kupujesz nowy numer, a w telefonie na numerze głównym możesz zdefiniować, kiedy ma przekierowywać na numer zegarka:

- wszystkie połączenia od razu,

- tylko jeśli nie odbierasz przez kilka sygnałów,

- tylko jeśli jesteś poza zasięgiem sieci lub masz wyłączony telefon,

Musisz pamiętać, że za przekierowanie płaci numer główny tyle, co za połączenie na numer w zegarku. Jeśli masz pakiet nolimit, to nie ma sprawy, ale jeśli masz jakiegoś karciaka, to będzie to kosztować.

Ja mam inne pytanie: czy ktoś ma taki problem, że po połączeniu telefonu z zegarkiem, na telefonie nie wyświetlają się informację o nieodebranych połączeniach lub nieprzeczytanych SMS? Wiem, że kiedyś tak miałem i gdzieś się to wyłączało. Ale nie mogę znaleźć.

Edytowane przez scorpion1980

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@LegiaWarszawa  T-Mobile ma taką usługę: http://www.t-mobile.pl/pl/dlafirm/obsluga-klienta/uslugi/tandem

W innym wypadku zostaje Ci przekierowanie połączeń i aplikacja do przekazywania SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo to działa:

• Aby Twój telefon z kartą Tandem mógł przyjmować rozmowy telefoniczne, należy zawsze po włączeniu i wpisaniu kodu PIN uaktywnić go poprzez wybranie numeru 9600"

Czyli w jednym czasie działa i tak tylko 1 urządzenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ar.2r

Miałem taką możliwość ale w Niemczech w o2 dwie karty z tym samym numerem w jednym abonamencie. Maksymalnie można mieć 3 karty. Usługa multicard czy jakoś podobnie. Być może któryś operator umożliwi to kiedyś w Polsce mając na uwadze że coraz więcej indywidualnych klientów ma kilka urządzeń osobistych jak tablet, telefon, smartwatch i chcą być dostępni pod jednym numerem. Multicard działał tak jak oczekiwałem,telefon z zegarkiem zadzwonił jednocześnie i to ja decydowałem z co odbiorę. Smsy jedynie trzeba było kodem ussd przypisać do jednej karty, oczywiście można to było zmieniać w dowolnym czasie.

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@scorpion1980 Jasne, że tak. Inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wracajac do tematu - jeszcze nie mam karty w zegarku. Czy jadac autem i majac sparowany kom z zegarkiem (do auta sie nie paruje niczym) moge odebrac rozmowe i prowadzic ja na zegarku? Ostatnio ja odebralem i nie mialem dzwieku rozmowcy w zegarku tylko w telefonie.?

Kupilem tel z funkcja ladowania supercharge, ladowarka ma opis output 5v==2a or 4,5v==5a or 5v==4,5a. Czy moge tym ladowac zegarek? Ladowarka od mate 10 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Cytat

Hej, wracajac do tematu - jeszcze nie mam karty w zegarku. Czy jadac autem i majac sparowany kom z zegarkiem (do auta sie nie paruje niczym) moge odebrac rozmowe i prowadzic ja na zegarku? Ostatnio ja odebralem i nie mialem dzwieku rozmowcy w zegarku tylko w telefonie.?

U mnie ta funkcja działa normalnie. Sprawdź czy w opcjach BT w zegarku masz ustawione prowadzenie rozmów przez zegarek.

Cytat

Kupilem tel z funkcja ladowania supercharge, ladowarka ma opis output 5v==2a or 4,5v==5a or 5v==4,5a. Czy moge tym ladowac zegarek? Ladowarka od mate 10 pro.

Możesz,  aczkolwiek na XDA ktoś pisał, że za mocna ładowarka doprowadzała do przegrzewania zegarka w czasie ładowania. Jak nie zauważysz takiego zachowania to śmiało możesz używać tej z supercharge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Ja ładuję tylko ładowarkami z QC i nic się sikorowi nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi