Skocz do zawartości
bulbacz

Czy A5 2016 też może skończyć jak S7 Edge lub Note 7?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zastanawialiście się czy nasze A5 '16 tez moga miec wadliwe baterie ? 

Teraz gdy Note 7 ma takie problemy okazuje sie ze S7 Edge tez sie zapalił a Samsung nie chce zwracać pieniędzy a wymieniać wlasnie Note 7 na S7/S7 EDGE. 

Ja postaniwilem ze swojego A5 w nocy nie ładuje w pobliżu łóżka. Bo nigdy nic nie wiadomo :) 

I czy zauważyliście moze ze wasze egzeplaze sie bardzo nagrzewaja podczas ładowania oryginalną ładowarką? Moj jest jak narazie podczas ladowania letni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O niczym takim nie myslalem :D Jak to nie chce zwracac pieniedzy? Przed chwila przeczytalem jakis artykul o kolejnym nocie czy tam s7 edge, ktory wybuchl i ze samsung chce zwrocic pieniadze albo wymienic telefon. Ja laduje zawsze obok poduszki telefon w nocy i sie nie przejmuje :P Jak mi wybuchnie to przynajmniej nie beda sprawdzac ze mam KNOXa nabitego :D Chyba.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

Trzeba czekać. Jak komuś wybuchnie A5 to będziemy panikowac.
W każdym bądź razie, samsung wymieni raczej takie urządzenie, i co ważne, nawet z nabitym KNOX knoxem :D .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój na przykład cholernie się grzeje przy grach, które mocno używają karty graficznej i procesora, czyli 3d na low detalach. Niestety dzieje się to nawet przy maksymalnie ściemnionym ekranem, ale jestem mu w stanie to wybaczyć, naturalna sprawa, że się grzeje. Co do ładowania, nie narzekam, tak jak pisał @bulbacz telefon podczas ładowania oryginalną ładowarką, oryginalnym kablem, jest po prostu letni, przyjemny w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

Przy grach każdy się grzeje.... logiczne..

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi