Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

m4zd4

Krótki opis:

Signal to komunikator mobilny działający na telefonach z Androidem oraz iOS. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, a także rozmawiać głosowo. Swoją funkcjonalnością bardzo zbliża się do znanego i lubianego WhatsAppa, ale jest od niego znacznie mniej estetyczny. Ma za to istotną przewagę nad bardziej popularnymi konkurentami. Jest od nich wszystkich lepiej zabezpieczony.

by technorady.pl

g_-_-x-_-_-_67857x20151103143558_0.png g_-_-x-_-_-_67857x20151103143553_0.png Screenshot_2015-11-04-13-42-49-medium.jp

Link do google play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.thoughtcrime.securesms

Jakie macie wrażenia z korzystania z tego komunikatora? Wszystko ok, czy macie jakieś lepsze alternatywy?

Do mnie niektóre wiadomości przychodzą z opóźnieniem i też się tak dzieje jak wysyłam, muszę otworzyć komunikator i wtedy przychodzą hurtowo wiadomości.

Bawiłem się ustawieniami w telefonie i nadal nic to nie dało.

Edytowane przez m4zd4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    digit

Z żoną korzystamy od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalimy, nie tylko jako zamiennik do zwykłej aplikacji sms. Wysyłanie plików czy połączenia głosowe oraz wideo działają bez zarzutu. Zdarzają się czasami jakieś problemy, ale rozwój aplikacji uważam że idzie we właściwym kierunku

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Według redakcji niebezpiecznik.pl jest to najbezpieczniejszy komunikator, Snowden też polecał wszystko co wychodzi z rąk tego developera to chyba dobra rekomendacja dla ludzi, którym zależy na prywatności. ;)

https://niebezpiecznik.pl/post/prostujemy-nieprawdziwe-sformulowania-o-komunikatorach-signal-i-whatsapp-w-rzeczpospolitej/

Spoiler

Secure_Messaging_Apps_Comparison___Priva

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście, to jestem zwolennikiem UseCrypt Messenger, polska aplikacja w stylu FB Messenger, ale duuuużo bezpieczniejsza. Niestety, o Signalu słyszy się o podsłuchach itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z aplikacją Signal minowiec podczas wykonywania połączenia z drugim telefonem, na drugim telefonie nie ma żadnego sygnału dźwiękowego (dzwonka) informującego o przychodzącym połączeniu (widnieje tylko ikonka w powiadomieniach o nadchodzącym połączeniu, po kliknięciu w aplikację pokazuje się połączenie z możliwością odebrania tego połączenia a po odebraniu połączenia nic nie słychać a na drugim telefonie dalej jest sygnał wybierania połączenia dopiero po rozłączeniu jest sygnał powiadomienia o nieodebranym połączeniu. jeżeli chodzi o wiadomości tekstowe przychodzą od razu i jest dźwięk powiadomienia o odebranej wiadomości. czy ktoś może mi podpowiedzieć co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry

Mam ten sam problem. Jeżeli udało się go rozwiązać, byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi