Skocz do zawartości
rammiro

HTC Legend już u nas. Masz pytanie? Odpowiemy

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

Witajcie,

Rano przyszedł do mnie na 2 tygodnie HTC Legend wraz z Hero. Mam do tego jeszcze u siebie G1 i inne. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego telefonu to piszcie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Kiedy bedzie w polsce i ile bedzie kosztowac ;-P

A powaznie to jak z trzymaniem baterii i zasiegiem wifi? A najlepiej to napisz jakas recenzje lub porownanie do hero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Telefony mamy zawsze 2-5 tygodnie przed wprowadzeniem do jakiegoś polskiego operatora. Więc za tyle powinien się gdzieś pojawić.

Zasięg WiFi z tego co widzę jest gorszy niż w G1. (albo mi się tak tylko wydaje) Możliwe, że to przez tę obudową całą z metalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest jakos zdjec zrobionych przez Legend w ciagu dnia i wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysan

Można dzwonić??? PA :)

Jak z tą baterią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro
    A wiadomo u jakiego operatora będzie Legend?

Nie wiadomo. Wg. mnie to wygląda tak:

-plus nie ma żadnych Androidów i pewnie mieć nie będzie,

-play ostatnio wprowadził Milestone więc tak szybko raczej następnego A. być nie powinno. Ponoć mają wprwadzić Desire (?)

Więc wg. mnie to będzie era/orange. Ale to tylko takie gdybanie...

Jaka jest jakos zdjec zrobionych przez Legend w ciagu dnia i wieczorem?

Można się spodziewać chyba tego samego co w Hero. Plusem jest to że Legend nagrywa filmy VGA. Więcej o aparacie niedługo napisze.

Można dzwonić??? PA

Jak z tą baterią...

-tak istnieje taka możliwość :D

-mam pierwszy dzień, nie da się tak szybko tego ocenić. (pojemność 1300 z tego co pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamT

Ja swojego Legend ładuje codziennie. Pod koniec dnia z reguły mam około 50%, a gdy dodatkowo więcej korzystam z WiFi niż zazwyczaj to spada do 30%. Cały czas mam połączenie z internetem, synchronizacja 2 kont gmail, kalendarza. Codziennie przynajmniej 1-2 godzin sparowana jest słuchawka bluetooth. Dodatkowo dochodzi słaby zasięg w biurze i telefon często wypada z sieci i na nowo musi się logować. Generalnie Magic wyglądał bardzo podobnie jeśli chodzi o baterię, gdzie np. znajomemu Magic na jednym ładowaniu wytrzymuje 3-4 dni (ale on nie ma włączonego internetu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Bateria na pewno trzyma dłużej niż w Hero. Właśnie patrzyłem w hero jest 1100mah, a w Legend 1300. Co ciekawe, mimo że bateria z Hero jest mniejsza to pasuje do Legend ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cytat:

Napisał mike1986 Zobacz post

A wiadomo u jakiego operatora będzie Legend?

Nie wiadomo. Wg. mnie to wygląda tak:

-plus nie ma żadnych Androidów i pewnie mieć nie będzie,

-play ostatnio wprowadził Milestone więc tak szybko raczej następnego A. być nie powinno. Ponoć mają wprowadzić Desire (?)

Więc wg. mnie to będzie era/Orange. Ale to tylko takie gdybanie...

Gdzieś ostatnio czytałem, że Orange wycofuje Magica, może będzie się skłaniał do Legend?

Mnie bardzo interesuje sprawa Wi-fi oraz klapki. :zakrecony:

Czy wi -fi odbiera pomimo ścian? Jak sprawa wygląda na zewnątrz( jakieś free hot spoty czy nie ma problemów z ich złapaniem w porównaniu do Hero np.)

Wracając co do klapki to jest ona również anteną wiec sprawa poważna czy siedzi dobrze i nie ma obaw, że nam gdzieś przy wyjmowaniu może odpaść( wtedy po telefonie, bo anteny brak):confused:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x