Skocz do zawartości
Raol3k

ClearLG- aplikacja do automatycznego usuwania niechcianych aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

marek.m73

@irrec wcale nie musisz czekać na kolejną wersję, pozamrażaj sobie co chcesz w TB i po kłopocie, sam zdecydujesz co wywalić a co zostawić.

G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irrec

Nie zamrażam aplikacji, ale metodą prób i błędów doszedłem co mogę usunąć, co zostawić, a co może mi się kiedyś przydać. Jednak jest to uciążliwe w każdym romie tak się grzebać w bebechach. Korzystam co prawda z aplikacji, która to robi wg tego co wybiorę, jednak sporo jeszcze śmieci trzeba po tych apkach posprzątać. Fajnie byłoby mieć skrypcik, który to migiem zrobi nie pozostawiając śmieci. I oczywiście opis, aby mieć świadomość za co odpowiada aplikacja, którą się usuwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raol3k

22 godziny temu, irrec napisał:

Moim skromnym zdaniem to powinna być możliwość usunięcia wszystkiego co tylko się da oprócz podstawowej funkcjonalności z informacją jakie skutki niesie pozbycie się danej aplikacji. Każdy z użytkowników będzie miał inne preferencje co do tego co powinno zostać. Liczę że się pojawi wersja w której będę mógł usunąć dosłownie wszystko, poza tym co jest mi niezbędne.

Zdefiniuj proszę "możliwość usunięcia wszystkiego co tylko się da"? Bo według mnie możliwości tej aplikacji są nawet większe ;) Możesz usunąć aplikację z grupy 5 i dostaniesz bootloopa ;) 

Aplikacja daje możliwość wyboru aplikacji, zdecydowana większość jest opisana. Jakie są skutki usunięcia opisanych aplikacji? Zazwyczaj jej usunięcie czyli brak danej funkcjonalności. Czego w tym względzie oczekujesz?
    Nie wiem czego Ci brakuje w tej aplikacji, sprecyzuj proszę swoje oczekiwania. Skoro masz gotową listę i usuwasz aplikacje regularnie to udostępnij ją wraz z opisami. Z chęcią ją zaimplementuje ;)  Liczę, że udostępnisz listę wraz z opisami.

Edytowane przez Raol3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

Niestety nie mogę wejść w tę aplikację przez TWRP 3.1.0.-1. Wiesza się w połowie i telefon telefon się restartuje. Próbowałem na TWRP 3.1.0.-1, 3.1.0.-2 i 3.1.1.0

Edytowane przez Kelan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kelan
    Spróbuj nieoficjalnego (bumped) TWRP 3.03-2.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi