Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

k.atzz

Problem z odtwarzaniem muzyki - pliki nie otwierają się po "porządkowaniu" telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

k.atzz

Dobry wieczor. Mam problem z odtwarzaniem muzyki. Wczoraj robiłam małe sprzątanie telefonu (przy użyciu Clean Mastera). Apka przez moją nieuwagę usunęła pewną, bliżej mi nieznaną rzecz (nie znam się kompletnie) Musiała być kluczowa w odtwarzaniu muzyki, ponieważ niektóre pliki nie otwierają się. Nie jestem w stanie sprawdzić niczego na temat tych plików, bo zwyczajnie nie da się ich otworzyć. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu rzeczy, która została usunięta i ewentualne wskazówki, co zrobić, by jakoś to odkręcić :P model telefonu to Huawei P9 Lite. Z gory dzięki :)

Edytowane przez mobopx
    Doprecyzowanie tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Przywrócenie ustawień fabrycznych może być rozwiązaniem ale usunie wszystkie dane zgromadzone w telefonie.

Może na początek zainstaluj PowerAmpa że sklepu Google, przez dwa tygodnie jest w opcji darmowej.

Wysłane z ALE-21C432 B574sokkoban/kangvipB564luki922 bez wipe przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

A może clean master usunął jakieś pliki cache odtwarzacza. I trzeba odświeżyć listę piosenek w muzyce. Ewentualnie wyczyścić jeszcze raz dane aplikacji do muzyki i dodać na nowo piosenki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi