Skocz do zawartości
Hades799

Telefon ciągle jest gorący i bateria mimo nie używania znika w oczach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam składanego s3, tzn był to s3 ale została jakoś tam wsadzona płyta z s3 neo (wszystko pasowało) telefon długo leżał w szafie bo dostałem go bez systemu i dzisiaj postanowiłem wgrać mu oryginalnego roma, i wszystko śmiga (rom od s3 neo oczywiście) lecz telefon ciągle jest gorący, i bateria mimo nie używania znika w oczach, ok co 1-2 minut jakiś 1%. W CPU-Z pokazane jest że bez przerwy działa cpu 0 i 3 to dobrze? Czy ten 3 nie powinien byc czasem wyłączony kiedy nie jest używany? 1 i 2 jest "stopped" z tego co widze to bateria ma aktualnie 40,6* C, lecz sama bateria po wyjęciu nie jest ciepła. Telefon jest gorący pod baterią tam gdzie jest np moduł ładowania. Co to może być? I czy warto naprawiać/wymieniać coś (sam to będę robił więc odpada cena robocizny) czy lepiej go sprzedać jako uszkodzony? Lub spróbować z inną baterią (nie posiadam ale w jakimś lombardzie może by użyczyli)

Temperatura aktualnie wynosi 41*c, gdy telefon ma wyłączone wifi to spada do ok 39 ale po czasie. Możliwe że to wina modułu wifi?. Teraz na testy wyłączyłem wifi, włączyłem muzyke i sobie będę słuchał lecz dalej działa 0 i 3 procesor, przy użytkowaniu załączają się wszystkie 4 i potem 1 i 2 się wyłącza a 3 zostaje wraz z 0(ten musi być to oczywiste)

Nic to nie dało znowu 41*c, tak więc przypuszczam że może to być ścieżka wysyłająca prąd z baterii do płyty głównej (nie wiem co dokładnie) ale to by tłumaczyło tak szybki spadek baterii, i akurat tam się nagrzewa. Tel nie czyta karty sim, możliwe że od uszkodzonego modułu sim/sd telefon by się tak nagrzewał/zjadał baterie?

Edytowane przez Fenek
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi