Skocz do zawartości
wampire95

Wasze przygody z serwisem HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalcie się waszymi przygodami z serwisem HTC (Regenersis itp.)

Ja swoją 10tkę oddałem kilka dni temu do Regenersis, w celu wymiany metalowego korpusu. Telefon zaliczył kilka upadków i nie był pierwszej piękności :). Dodatkowo po jednym z upadków wgniótł się przycisk głośności przez co ciężko go było klikać (chyba jeden z forumowiczów też miał ten problem). Pojechałem do tego punktu w Jankach i piękna pani, która przyjmowała telefon uprzedziła mnie, że taka naprawa to będzie kosztować mimo gwarancji, bo to uszkodzenie mechaniczne, że wyślą kosztorys po 2-3 dniach, a sama naprawa kolejne 4 dni. Ja się zgadzam, trudno zapłacę. A propo gwarancji to wystarczył tylko paragon/faktura z Play.

Po 2 dniach dostaje maila, że telefon gotowy do odbioru. Ja wyszczerz oczu: "Wow, to już!? Żadnej wyceny?" Pojechałem następnego dnia po otrzymaniu wiadomości i okazało się, że naprawili mi to w ramach gwarancji za darmo. Podobno HTC rozpatruję każdą naprawę nie serwis, więc miło z ich strony.

Edytowane przez wampire95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

To szczęściarz z ciebie. Brawa dla serwisu.
    Sam miałem ochotę wysłać tam m8 na wymianę obudowy, ale sprzedał się błyskawicznie, mimo lekkich zadrapań na tyle obudowy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qriozum

Za wymianę "plecków" zapłaciłem 440zl. Na kosztorys czekałem 3 dni, potem dziwnym trafem "wyparowala" moja akceptacja i musiałem drugi raz akceptować. W sumie 2,5 tygodnia bez urządzenia.
    Jakość usługi - standardowo, bardzo dobra.
    Trzy lata temu, z pierwszym m7 mieli kłopot, ale wcześniej, i później z flagowcami - bez problemu.

--
    wysłane z HTC10 przez Tapatalk v6.1.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja m8 reklamowaleł u nich 7-8 razy a zaczeło się od bad pixeli i rozklejajacej się obudowy. Telefon wrócił z wymieniona obudową i ekranem ale niedziałającym wifi ;) wiec wysłałem znów i zaczęły się cyrki mianowicie telefon wrócił z działającym wifi i wygieta obudową przy slocie na karte oraz odchodzacym ekranem ;) a pozniej po 3 kolejnych wizytach gdzie nie mogli tego naprawić porządnie bo non stop ten ekran się rozklejał dali mi inny egzemplarz m8 ktory po 3 dniach zaczął samoczynnie sie wylaczać i zapętlać. A więc /ciach/ na maksa napisalem na czacie do konsultanta htc że albo załatwią tą sprawe raz a porządnie, albo idę do rzecznika praq konsumenta :) konsultant przekazał to do działu "eskalacji" i w moim imieniu wniosek o wymiane telefonu, po tygodniu przyszła odpowiedź że telefon mi wymienią, i to z upgradem do m9.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez skolsiwo
    Na forum nie używamy wulgaryzmów, także wygwiazdkowanych - /ciach/. Proszę na przeszłość nie używać takowych "słów".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Wysłałem swoją 10 do serwisu
    Wyłączanie się przy 15% i nagle rozładowania
    Nadmierne nagrzewanie się
    Słaby zasięg.
    Odp serwisu
    Szanowny Kliencie, w dostarczonym urządzeniu wgrano nowe oprogramowanie. Test zgodnie ze specyfikacją fabryczną. Telefon sprawny. W przypadku występowania problemów w trakcie korzystania z urządzenia, sugerowane jest przeprowadzenie operacji Hard Reset/Pełny Reset (zgodnie z zaleceniami zawartymi w Instrukcji Obsługi) w celu zwolnienia pamięci (w tym kontaktów oraz wiadomości) oraz przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych.
    Nie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up A wykonywałeś hard reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z serwisem HTC to loteria,

w Desire Z wymienili mi obudowę za darmo na gwarancji, w M8 zapłaciłem. w 10 na szczęscie jeszcze nie musiałem nic wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Dwa tygodnie temu wysyłałem swojego M8 na naprawę górnego głośnika (do Regenersis). Wysłałem w środę, w poniedziałek rano był u mnie, wymieniono oba głośniki wraz z maskownicami. Na telefonie nie ma śladów naprawy, wrócił w stanie w jakim go wysyłałem, także jestem zadowolony z usługi

Widać, że jeśli jest ewidentne uszkodzenie to robią bez problemu,a  gdy ktoś na zgłoszeniu pisze: grzeje się, wyłącza się, słabo trzyma itp. to jest to sprawa dużo trudniejsza, takie telefony najczęściej wracają nienaprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263
    @up A wykonywałeś hard reset?

Jasne ze tak i to kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Miałbym pytanko bo oddalem tel znowu na serwis tym razem na wyswietlacz bo byla jakas plamka i chyba wymienili wyswietlacz ale nie moge rozkodowac tego co napisali (bo telefonu jeszcze nie mam w rekach sprawdzalem na stronje ) podaje to co napisali mogl by mi ktos powiedziec co wymienili wydaje mi sie ze wyswietlacz ale moze ktos bedzie wiedzial dokladniej
    Lista wymienionych części:
    Adhesive-Double Tape,Finger-print_Waterproof, PME#UHL
    Adhesive-Double Tape,TW-ALL
    EMI Gasket,LCM+TW FPC grounding gasket,JORJIN
    SIM Tray,Carbon Gray, Insert co-mold,ZEITO
    Sponge,Virtual_Key
    Sponge,Virtual-Key,Bezel
    zam. 83H10152-03; 83H10153-03, 83H10152-02, 83H10153-02 ; Lamination,LCD-OCA+Touch Window,GENERIC,TIANMA+YOUNG, FAST,black color,for HTC,PMEC2#TUHL

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi