Skocz do zawartości
EscPL

Oficjalny Power Bank One Plus

Rekomendowane odpowiedzi

EscPL

Czy ktoś kupował Power Bank od OnePlus dostępny w tamtejszym sklepie? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@EscPL  Jak najbardziej. Ja mam do OPO i sprawdza się doskonale. Ale też możesz poczekać aż pojawi się nowy (z dashem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EscPL

@pantin  Dzięki za odpowiedź. Raczej nie będę potrzebował Power Banka z dashem, po prostu chciałem wiedzieć jak się sprawuje.

Pojemność raczej by mi wystarczyła, aczkolwiek myślałem też o Xiaomi 20000 mAh - z opinii też dobry sprzęcior, czasami mógłby się przydać do ładowania więcej niż jednej rzeczy. ;]

Edytowane przez EscPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z xiaomi bym uważał. Kupiłem jakiś czas temu xiaomi 16000 oryginalny do xperia z3, działał ok. Niestety na moim obecnym oneplus 3 są problemy. Powerbank nie chce ładować op3, musze kabel skręcać, telefon bliżej ustawiać itp. Po prostu nie ładuje w każdej pozycji, tylko losowo. Kabel sprawny bo sprawdzałem na ladowarakch sieciowych różnych i zawsze działa. Powerbank też sprawny bo codziennie narzeczona ładuje swojego p8 lite a ja Modem lte i problemów nie ma. Wg mnie jest jakiś problem z kompatybilnoscia, moze jakIes napięcia nie te, ciężko powiedzieć. Na twoim miejscu brał bym Powerbank od BlitzWolf.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ja również posiadam Power bank od Xiaomi ( 16k mAh) sprawdza się super ( w dadatku bardzo szybko ładuje ). Podobnie jak kolega wyżej kilka razy zdarzyło mi się, że nie chciał ładować, ale delikatnie wyciągnałem wtyczke z Powerbanku i działało ;). Najczęściej korzystam z cudownego Dash Charge, ale gdy jestem w drodze czy cos to Xiaomi super się sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam powerbanka Xiaomi 10000 i 3 różne kable - oryginał Dash, 1 jakiś podrabiany apple i Aukey 2 metrowy.
    Na żadnym ani razu nie miałem problemu z ładowaniem. A używam go dość często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie wiem Panowie, ja naprawdę mam duże problemy z tym powerbankiem od xiaomi, nie mam jeszcze spradzonej metody co mam robic żeby powerbank działał zawsze :/ Dziś przyszedł drugi egzemplarz OP3, może z tym nie będzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi