Skocz do zawartości
Patrax

Porysowany pulsometr

Rekomendowane odpowiedzi

Patrax

Witam. Od 4 dni posiadam samsunga galaxy s7 i zauważyłem rysy na pulsometrze. Po dłuższych oględzinach zauważyłem, że są chyba  od środka i wyglądają jak takie cienkie druciki jak w żarówkach. Takie coś widać dopiero pod mocnym światłem. Wy też macie coś takiego na pulsometrach? 

Edytowane przez Patrax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@Patrax było, czytaj wiecej forum 

kazdy kto ma s7 ma porysowany pulsometr, ponoc w fabryce jak pakują i pracownik spojrzy na pulsometr rozpoczyna sie proces rysowania

dali badziewne szkiełko i nic nie poradzimy.... dobrze ze oczko aparatu jest lepiej zabezpieczone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patrax

@dest Poważnie od samego patrzenia się szkiełko rysuje? Przecież to jest jakiś dramat. Telefon prawie za 3 koła a takie Cyry się dzieją. Cały ten pulsometr wygląda jak jakiś tani plastik. Gdybym o tym wiedział wcześniej nie kupił tego bubla. Da się jakoś te rysy wypolerować?

Edytowane przez Patrax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Patrax ten telefon właśnie tym się wyróżnia na tle konkurencji inne droższe modele mają nawet gratis wybuchowe baterie :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@NightmanMob
Akurat w świetle ostatnich wydarzeń z Note7, troszkę chybiony żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@Patrax niestety ale tak, od patrzenia....

polerowac pewnie mozna ale jak to plastik ja bym nie ruszał, ewentualnie wyciał folie pod wymiar i nakleil

ale po co ? olać to.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patrax

@dest ja tutaj szukam normalnych odpowiedzi a nie trolli. Jeszcze żadne szkło od patrzenia się nie porysowało ale jeżeli to prawda to proszę o jakieś potwierdzenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

Buahahaha. Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Coraz śmieszniej na tym forum.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@Patrax haha to czego oczekujesz ? Napisz na jaka wypowiedz czekasz w  tym temacie, jak narazie wykonales edycje pierwszego postu - he he okej, dostałes odpowiedz ze rysuje sie od patrzenia czyli srednio rozumny czlowiek domysla sie ze jest to bardzo kiepskie szkło.... ja tego szkiełka nie dotykam (nie uzywam pulsometru itp) a mam całe w rysach podobnie jak kazdy posiadacz s7/s7e ktory tego szkla w momencie wyjecia tel z pudelka nie zabezpieczył folią 

dostales odpowiedz ze polerowanie plastiku na tak malej pow to niezbyt udany pomysł, ze mozna zabezpieczyc folią 

pytanie tylko po co ? co to złote jajo ? to kawałek szklanego tel ktory ma nam słuzyc a nie my jemu

zazwyczaj kazda ryske przezywa ten co wyciaga mamie ostatni grosz ze skarpety, nie pisze tego o tobie rzecz jasna.... 

i skoro szukasz normalnych odpowiedzi to napisz mi prosze co uznajesz za normlna odpowiedz

edit 

@cholek3 +1 piwko :P 

Edytowane przez dest
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patrax

@dest normalna odpowiedź to taka która jest zrozumiała dla wszystkich a nie napisana w sposób ironiczny 

PS. Dziękuję za wyjaśnienie. Tyle mi wystarczy. Nie można było tak od razu? 

a i nie każdy odróżnia ironie

Edytowane przez Patrax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi