Skocz do zawartości
System Operator

[ROM] xXx No Limits 5.4 [G900F/W8][CPI8] ☆ Fast ☆ Smooth ☆ Xposed/Viper|Atmos

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie ma tak, że jak mam nowszą wersje andka to muszę coś zrobić za nim wgram starszą. Jak miałem Xperie sola to podobno trzeba było coś zrobić przed wgraniem starszego (stockowego) bo inaczej robił się bootloop. Dobrze wiedzieć :) Dziki bardzo za szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LaBt3c

Używam romu od kilku miesięcy, godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz TWRP możesz sobie migrować dowolnie:) Jak coś nie pyknie zazwyczaj full wipe pomaga:)

Próbowałem troszkę przyśpieszyć rom za pomocą aplikacju Lspeed (nawet kosztem baterii) niestety wiecej mieszała niż poprawiała osiagi.. Z czasem fon mi zaczynał mulic i potrzebny jest restar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Używałeś barebone cleaner ? Bo ja użyłem w nim 2 opcji i teraz takie pytanie czy dlatego nie działa mi tryb jednej ręki i xposed. Czy może xposed dlatego że jest inny statusbat (xposed instalowałem xtoutchwiz i gravitybox) ? Dodam jeszcze że mam w titanum backup zamrożone te same aplikacje co ty które podawales wcześniej :)

Nie ważne już zainstalowałem system jeszcze raz , ale bez tego cleanera i tryb jedne ręki działa więc xposed też pewnie teraz będzie. 

Edytowane przez Spiderjo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

zainstalowałem sobie ten rom wszystko poszło gładko tylko jedna rzecz mnie irytuje kiedy wyłącze telefon i włącze go na nowo to za każdym razem pokazuje sie zielone tło z zębatkami i jest napisane ze adnroid sie uruchamie otwieranie aplikacji czy to normalne w tym romie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo, więc chyba tak powinno być. Ciekawe czy do tego ROM'u da się załatwić certyfikat, bo od 1 lipca nie będzie można korzystać z sklepu play bez tego certyfikatu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki certyfikat pierwsze słyszę ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym romie nie ma ikony ustawień Google czy coś mi poszło nie tak ?

dodana zawartość

witam zainstalowalem najnowsza wersje tego romu i mam problem z pobieraniem z sklepu play a mianowicie apki sie pobieraja ale bardzo wolno a na innym tel z tego samego wifi pobiera normalnie jakies rozwiazanie na to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ma ktoś problem w tym romie z aplikacja muzyka kiedy ja włączam to napis aplikacja muzyka została zatrzymana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi