Skocz do zawartości
System Operator

[ROM] xXx No Limits 5.4 [G900F/W8][CPI8] ☆ Fast ☆ Smooth ☆ Xposed/Viper|Atmos

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr Mielcarek Też tak maiłem ,wystarczy odinstalować aktualizacje, a następnie w titanium backup odąłczycz apliakcje muzyka od sklepu play i jej nie aktualizowac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest wina tej wersji. I czy będzie możliwe ze jak wyjdzie nowa wersja to będzie działać ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nwm, ja tak mam od początku, może kiedyś jakiś update coś pomoże, ale wydaje mi się, że to przez mod na inny dźwięk. Nwm czy to prawda, ale tak mi siewydaje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zainstalowałem ta apke 2 wersje do tylu i działa a w titanium jak zrobię dołącz od sklepu play to ona nie pokazuje mi się w sklepie czy jak

dodana zawartość

Tryb prywatny też nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp00n

czy ten ROM ma standardową apkę i implementację aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Możesz nawet wybrać w pliku konfiguracyjnym aby lekko podkręcić zdjęcia i filmy. Wszystko bazuje na oryginalnych sterownikach od samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp00n

dzieki, nie mogę doczytać na XDA czy to bazuje na 6.x czy na 5.x ? wiesz może ? pasuje mi testować wszystko na 6.0 jako, że nie musze zmieniać BL and modem, a wiem, ze w tej chwili każdy prawie ROM na 6.x mi dobrze się instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bazuje na 6.0.1. Polecam do tego kernel Phoenix Reborn 1.0. + program Kernel Adiutor i ustawienie profilu procesora na performance.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp00n

co daje ustawienie procesora na performance? zalezy mi tez na dobrym manadżerze blokowania jaka apka uzywa tranmisji a jaka nie? fajnie to jest w iPHoneach rozwiązane, cala lista apek i tylko przesuwasz lewo/prawo  Czesto jeżdze za granicę i mam pakiet w EU 500MB, na pocztę, mapy, ubera i inne tego typu rzeczy starcza, ale chce miec pewnosc że inne apki nie ssają. czy ten ROM ma coś takiego wbudowane?

Słyszałem, że Xposed ma ale jest tylko na Lolipopie na G900F. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak sama nazwa wskazuje - wydajność - procesor od razu wchodzi na wyższe taktowania (nie muli) kosztem oczywiście baterii ale coś za coś (dramatu nie ma). Co do blokowania użycia danych możesz zastosować moduł xposed o nazwie Xprivacy. Fajnie można posortowac po uprawnieniach (Internet) i odebrac aplikacji uprawnienia:)

http://repo.xposed.info/module/biz.bokhorst.xprivacy

Edytowane przez leichengift

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi