Skocz do zawartości
Abdul Hyrtyh

Moto X Play czy Moto G4 Plus - aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie szukam telefonu do 1300 złotych, a że zależało mi na baterii i aparacie, to mojemu oku przypadły dwa telefony z serii Moto: X Play i G4 Plus. Wszystko mi przemawia za X Play (jakość wykonania, powłoka hydrofobowa, design), ale jedna rzecz nie daje mi spokoju - aparat. Na papierze lepiej to wygląda właśnie X Play, ale w Internecie pojawiają się różne opinie. Dodam, że aparatu używałbym do robienia zdjęć zazwyczaj dobrych warunkach oświetleniowych, rzadziej w gorszych/wieczorem. Chciałbym się zapytać czy warto dopłacać 200 złotych do G4 Plus (czy zdjęcia z tego telefonu są warte tej dopłaty względem X Play) czy też X Play potrafi robić dosyć zadowalające zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Abdul Hyrtyh Moto X Play wykonuje bardzo dobre zdjęcia o ile warunki oświetleniowe są zadowalające. Model G4 Plus lepiej sobie radzi, nie są to jednak diametralne różnice, jedynie kosmetyczne, lecz model G4 Plus ma też inne zalety: odrobinę szybszy procesor, skaner linii papilarnych i wsparcie - producent zapewniał o aktualizacji do androida N i O. Zaletą modelu X Play jest przede wszystkim bateria, telefon jest doskonałym wyborem dla osób szukających pokaźnych osiągów na jednym ładowaniu. Czy są to różnice warte dopłacenia 200 zł? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam, gdyż zależy to od Twoich preferencji.

Edytowane przez Bananowiec
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi