Skocz do zawartości
tigger_81

GPS w LG G2 - Problemy/Fixy/Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

rdy

Downgrade się oficialnie zrobić nie da, musiałbyś wgrać innym programem stary rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio byłem przez tydzień za granicą i z oczywistych względów miałem wyłączony internet. Łąpanie fixa bez internetu to jest jakis dramat na G2, mimo że miałem aktualne dane A-GPS (gdy miałem dostęp do wifi) oraz poprawnie ustawiony czas (przy pomocy faster GPS).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jerry0

Niestety potwierdzam te informacje. GPS chodzi u mnie kiepsko, szczególnie po aktualizacji. Mimo użycia aplikacji FasterGPS ostatnimi dniami mam problem ze złapaniem fixa. Pogoda świetna, niebo czyste, a fixa brak. Trochę to rozczarowuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omerx

Ja używam codziennie GPS bo korzystam z Endomondo na treningach i wszystko działa idealnie. Stock 4.4.2.

Odpalam Endomondo, za 5 sekund złapany fix i jazda. W zaleznosci od treningu 3 - 6 godz trasy na rowerze i w aplikacji nie ma mowy o zerwaniu fixa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdurzycie Panowie. Mój G2 łapie zimnego fixa praktycznie w momencie włączenia i to bez wspomagania.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

j/w, łapie natychmiastowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku

To było różnie tym GPS u mnie, raz czekałem parę sekund a raz przez 5 min nie znalazł ( szukał,szukał ). Wszystko minęło po wrzuceniu FasterGPS, od razu łapie sygnał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
forall

A próbował ktoś uruchomić GPS w domu i zobaczyć ile czasu zajmuje złapanie fixa? Wszyscy sprawdzają na zewnątrz?

Tapatalk 2 - LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie duży problem z GPS'em, dzisiaj postanowiłem zainstalować jakąś nawigację, zdecydowałem się na AM, po instalacji telefon nie złapał żadnej satelity. Pobrałem GPS Test, telefon widzi 24 satelity, ale żadnej nie używa. Pobrałem także FasterGPS, ustawiłem na Europę i Polskę. Telefon nadal nie chce współpracować z GPS'em. Obok G2 położyłem drugi telefon Xperię Ray, ta widzi 8 satelit, łączy się z 4. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku

@up

Jaki system posiadasz? Robiłeś jakieś aktualizację??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi