Skocz do zawartości
tigger_81

GPS w LG G2 - Problemy/Fixy/Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem że znajdę sposób na szybkie GPS. Poddałem się. Myślałem że to wina telefonu i pogodziłem się z tym.

To nie jest reklama softu ale GPS teraz działa na maksa! Więc chyba jednak chodzi tu o jakieś ustawienia.. Tylko jakie? Może ktoś to rozgryzie?

Teraz mam CludyStok 2.5 i GPS chodzi pilnie!

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Telefon posiadam od niedawna. Gdy pierwszy raz biegałem korzystając z Endomondo złapał mi GPS'a po około minucie na Wysokiej dokładności. Następnym razem nie chciał mi w ogóle łapać, złapał mi po ponad godzinie biegania też na Wysokiej dokładności. Dziś znowu nie chciał mi złapać i zrezygnowałem z biegania.

Co może pomóc? Przestawienie ustawień? Zainstalowanie jakiejś appki? Zmiana aplikacji do biegania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączenie transmisji danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omerx

Nawet bez transmisji danych GPS działa idealnie w G2. W Endomondo ani razu mi nie zgubil sygnału, a korzystam prawie codziennie. G2 to jedyny smartfon, gdzie GPS działa mi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na transmisji danych dużo transferu zużywa?

Jak ustawić, żeby używało transmisji danych tylko dla Endomondo, a nie dla innych aplikacji typu Facebook itp.?

Edytowane przez MartinTcV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiecej zuzywa samo wlaczenie neta niz pobranie danych AGPS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BlackT
Witam,

Dziś znowu nie chciał mi złapać i zrezygnowałem z biegania.

... Zmiana aplikacji do biegania?

Tak z ciekawości? Po co biegasz?

Dla statystyk w programiku? Bez przesady...

Nie raz biegam tylko z mp3, ewentualnie włączony stoper w zegarku. Biegam bo lubię ;)

Wracając do tematu, endomondo znane jest z gubienia fixa. Nie lubię tego programu, od dawna używam run-loga (polecam przesiadkę na niego).

Wczoraj byłem na grzybach, G2 w lesie ani na chwilę nie zgubiło sygnału (bez wspomagania za pomocą sieci). Za poprzednikami - jeszcze nie miałem telefonu, który miał tak dobrze działającą nawigację. W przeciwieństwie do mediateków masz pełną obsługę glonassa i to bardzo dużo daje w realnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi nie działał idealnie GPS długo dość długo lapał, zrywał. Oddałem na naprawę gwarancyjną i okazało się ze wymienili płytę główną, teraz bez uwag.

Tak, że niewykluczone że jednemu działa super innemu źle bo być może jest coś uszkodzone albo jakaś wadliwa seria bo mój miał to od nowego. A w rozmowie na infolinii jakoś specjalnie zaskoczeni nie byli objawami jakie opisałem. Poza tym poprosiłem żeby wygrali soft niebrandowany i tak zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ekoday

Panowie, a czy któryś z was używa telefonu do nawigacji podczas.... jazdy samochodem?

Nie będę używał telefonu do "łapania fixa w piwnicy", interesuje mnie praktyczne zastosowanie tej jakże przydatnej funkcji na dłuższych trasach. Ktoś podpowie jak się spisuje w trasie, na rozjazdach, w mieście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrz sie spisuje przynamniej u mnie w sloneczny dzien lapie gps blyskawicznie a jak sa grube chmury to tak do 15s. Wiec chyba nie jest zle

stuku puku z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi