Skocz do zawartości
rac1

Aplikacja "Galeria" znajdująca się w telefonach Samsung - potrzebny podobny program na PC

Rekomendowane odpowiedzi

rac1

Witam.

Podoba mi się wbudowana aplikacja "Galeria" w telefonach Samsung (wersja android: 6.0.1), a konkretnie możliwość łatwego wyszukiwania z gąszczu zdjęć tego zdjęcia, które nas interesuje. W Galerii w opcji "Szukaj", aplikacja widzi na których zrobionych zdjęciach występują np. pojazdy, góry, osoby, dokumenty itd. i potrafi pokazać nam z dużą dokładnością to czego szukamy. Zaznaczamy "Osoby" - wyświetlają nam się zdjęcia z osobami. Zaznaczamy "Sceneria" - wyświetlają nam się zdjęcia które były robione w plenerze, itd. Program inteligentnie widzi, co na danym zdjęciu się znajduje, przez co łatwo odszukać to, czego w danej chwili szukamy.

W związku z tym mam pytanie. Czy na komputer też istnieje podobny program, który podobnie umiałby wyszukiwać zdjęcia po kategoriach tematycznych? Z tego co czytałem, to program Google Picasa jest w stanie odfiltrować zdjęcia np. z osobami. Ale same osoby to jednak niewiele, w porównaniu z tym co potrafi aplikacja "Galeria" Samsunga.

Jednym słowem szukam prostego programu który umiałby wyszukiwać zdjęcia z dysku twardego komputera, po wybraniu filtra tematycznego który nas interesuje. Ilość zdjęć na moim komputerze z każdym rokiem narasta, i czasami znaleźć coś na szybko, graniczy z cudem.

Wszelkie propozycje mile widziane.

Edytowane przez rac1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może OneDrive w wersji webowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Automatyczna wiadomość

Twój wątek został przeniesiony z działu

Dyskusja ogólna

do