Skocz do zawartości
glaedrem

MIUI PL - 1.10.08 - Bugi

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje:

• Temat ten dotyczy tylko i wyłącznie rozmów na temat spolszczenia do najnowszej wersji MIUI. My nie tworzymy ROMu, jedynie go tłumaczymy.

Lista wspieranych urządzeń:

• HTC: Desire, Desire Z, Desire S, Desire HD, HD2, Nexus One
    • Motorola: Defy, Milestone
    • Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Nexus S
    • LG: Optimus 2X

Pomocne linki:

Schemat zgłaszania bugów:

[b]Twoje urządzenie:[/b] nazwa smartphona
    [b]Sposób instalacji najnowszej wersji:[/b] OTA / Full ROM
    [b]Recovery[/b]: CWM / Open R / Amon Ra
    [b]Problem: [/b] opis Twojego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do

http://forum.android.com.pl/f381/miui-pl-1-9-23-bugi-98588/#post881031

dorzucam jeszcze:

Filtrowanie połączeń -> Ustawienia -> "Czas blokady"

zamienić na

"Godziny blokady".

Lepiej wskazuje na pełnioną funkcję. ; )

EDIT: O i właśnie znalazłem... :P

Filtrowanie połączeń -> Blokowanie -> Dodaj -> Dodaj numer -> "Wpisz numer telefonur"

wkradło się dodatkowe "r". :)

BTW Acid czy udostępniasz gdzieś swoje tłumaczone .xmle? Np na githubie czy coś? : ) Można by uprościć proces tłumaczenia i zaprzęgnąć więcej osób. : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Tłumaczenie jest na githubie: https://github.com/Acid-miuipolskapl/MIUI_Poland

Błędy poprawię :)

Nie ma sensu więcej osób w to wciągać jak nie ma co tłumaczyć. MIUI jest w 99% przetłumaczony. Co tydzień wpada kilka nowych stringów czy kilka jest usuwanych i z tym sobie radzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczenie do 1.10.8 na X10 nie daje się zainstalować poprzez Xrecovery wywala "E.SYNTAX ERROR IN UDPADE SCRIPT INSTALLATION ABORTED"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to do końca bug, ale:

Zauważyłem, że w angielskiej wersji nie ma już "MIUI Gallery", tylko jest Gallery, to samo tyczy się playera muzycznego, lecz w polonizacji wciąż jest Galeria MIUI, Muzyka MIUI. Od samego początku nie lubiłem tego sztucznego wciskania nazwy MIUI wszędzie. Może czas się już tego pozbyć, skoro w anglojęzycznej wersji też tego nie ma? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tig33r

Po zainstalowaniu spolszczenia w aplikacji Miui Cm Updater w polu Miui version jest Unknown. Aplikacja nie wykrywa aktualnej wersji i nie będzie można ściągnąć OTA, receptą jest wyświetlanie wszystkich paczek, aczkolwiek wcześniej to działało. Zrobiłem nawet wipe i niestety dalej ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Niestety ale to nie wina spolszczenia. O napisie Unknown w tym miejscu decyduje build.prop a tam nie zmieniam nic co tyczy się numeru wersji. Zmieniam jedynie en > pl w języku domyślnym i ostatnie wpisy pod sekcją XDA dev cośtam.

Być może pobierz od XJ nową wersję CMUpdatera i zainstaluj.

Ja ściągałem najpierw OTA przez Aktualizacje a potem CMupdater wykrył to samo OTA - więc jest u mnie ok, choć też mam napis Unknown.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje urządzenie: HTC HD2

Sposób instalacji najnowszej wersji: OTA / Full ROM (próbowane tak i tak)

Recovery: CWM

Problem: Monitor danych nie uruchamia się , pokazuje się komunikat "Aplikacja Monitor Danych (proces com.android.monitor) została niespodziewanie zamknięta. proszę spróbować ponownie" i przyciski zamknij oraz raport.

Na wersji przed polonizacją działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DESIRE Z

OTA

CWM

To nie tyle bug co moje spostrzezenie :)

Na stockowym odtwarzaczu cyka widmo i jest okladka nutki na blokadzie ekranu, ale uzywam poweramp'a. I gdy go wlaczam to o dziwo tez jest widmo na blokadzie ale nie wyswietla mi okladki jakby jej w ogole nie bylo. Dalo by rade to 'naprawic'?? Byloby fajnie :)

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DESIRE Z

OTA

CWM

To nie tyle bug co moje spostrzezenie :)

Na stockowym odtwarzaczu cyka widmo i jest okladka nutki na blokadzie ekranu, ale uzywam poweramp'a. I gdy go wlaczam to o dziwo tez jest widmo na blokadzie ale nie wyswietla mi okladki jakby jej w ogole nie bylo. Dalo by rade to 'naprawic'?? Byloby fajnie :)

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk

To nie jest błąd polonizacji, to wynika z API PowerAMPa i jego kontaktowania się z MIUI. Napisz do kolesi od PowerAMPa z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x