Skocz do zawartości
Alan92

LG X Power - Pytania przed zakupem.

Rekomendowane odpowiedzi

Alan92

Posiada ktoś z Was LG X Power bo się zastanawiam nad wzięciem go przy przedłużaniu umowy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alan92

Poczytaj sobie opinie o telefonie, link przesyłam na PW.

A tak na moje oko - telefon wygląda bardzo solidnie. :) Martwi mnie tylko ten Mediatek, nigdy nie przepadałem za tego rodzaju układem (CPU+GPU). Ale ktoś wspominał, że system działa stabilnie i nie zacina się, więc może warto dać mu szansę, kto wie.

Edytowane przez kamil79123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan92

Czytałem opinie i są plusy i minusy. Akumulator i podzespoły dają w miarę dobrą wydajność oraz długi czas pracy ale aparat jest delikatnie mówiąc średni oraz jakoś rozmów też nie powala a nawet nie zadowala. I ogólnie taki średnio-półkowy telefon, tak bez zachwytu jak słuchałem i czytałem opinie i właśnie sam się zastanawiam nad nim. bo mam jeszcze J5(2016)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Kupiłem go wczoraj i jestem zadowolony a bd jeszcze bardziej gdy bd na niego root żeby się pozbyć googlowych śmieci. Działa dobrze aparat w miare oki nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arek18

ja go mam od miesiaca i nie narzekam bardzo dobra bateria cały dzien grania non stop dopiero wieczorem ładuje

aparat tez jest wyśmienity przód jak i tył.

jedyna wada to taka że można zgubić ładowarke jak sie korzysta sporadycznie  z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kamil79123

Widzę, że masz Spirita 4G

Przed zakupem Powera sam się martwiłem jak to będzie z tym MediaTekiem ale z tego co wyczytałem procesor jest delikatnie lepszy od tego co w Spiricie + nie nagrzewa się jak chory (też jestem posiadaczem Spirita 4G i wiem, że momentami tym telefonem można prasować ubrania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny tel mam od miesiaca,  nic nie tnie pamiec spoko, aparat ujdzie, rozmowy sa ok, bateria super, proponuje ladowac zwykla ladowarka nie tym fast, bateria wtedy trzyma o wiele dluzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj jest u mnie zarówno x Power jak i x Mach (i jeszcze mój G3 :D) oby dwa tel całkiem przyjemne, ten x power wygląda i leży w dłoni bardzo fajnie, jeśli ktoś nie potrzebuje full wypasa to spoko telefon.

Ogólnie ten x power może być bardzo ciekawą ofertą wśród średniaków i pewnie będzie to popularny telefon. 

Co do X Macha pewnie jak bym miał kupować za gotówkę te wybrał bym G4 ale w Play jak na swoje parametry to jest w sensownej cenie więc grzechem było go nie brać.

Edytowane przez Seavolv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję telefonu głównie do słuchania muzyki, przeglądania Internetu przez wifi oraz LTE, facebook i słuchania muzyki i czasami w jakąś średnio wymagającą gierke.
    Jak spisuje sie telefon pod względem tych wymagań, czy są lagi ?
    I drugie pytanie. Ponoć w tym telefonie aparat wolno łapie focus i zdjęcia często są beznadziejne. Prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie aparat ok, czkolwiek aplikacja aparatu jest mierna. Prawie nic nie da się ustawić. Gry działają przyzwoicie. Bateria rewelacja, przy ekranie włączonym 10+ godzin (oczywiście nie grając 10 godz non-stop) telefon działa 45 - 50 godz.
    Niektóre modele mają przebarwienia pod ekranem widoczne na jasnym tle pochylając telefon pod różnym kątem. Klawiatura jest kiepska, niby pisze się przeciągnięciami, ale dużo błędów wychodzi i trzeba sporo poprawiać.
    Nie ma jeszcze działającej metody na zROOTowanie tego modelu:(

*Tapnięte z mojego LG K220
    *Tapatalked from my LG K220

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi